Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Magnetická rezonancia G-scan

Príspevok v téme: Magnetická rezonancia G-scan
Meredith

Ahojte, chcem sa opýtať, či máte osobnú skúsenosť s magnetickou rezonanciou G-scan (pohyblivá magnetická rezonancia), ktorá sa vykonáva v Piešťanoch.
Chcela by som vedieť, či absolvovanie tohto vyšetrenia bolo pre vás prínosom, či sa podarilo odhaliť niečo nové (oproti klasickej MRI).
Každý názor mi určite pomôže. Vopred ďakujem.

Edrijen

Ja som bola dnes v Piešťanoch nestala som ležala som ale všetko v poriadku da sa to zniesť chvíľami to hučí asi 6 minút ale inak pohoda aj drieme sa da

magnet

1.MRI NIEJE rontgen
2. V piestanoch ako aj v niektorych inych strediskach je muskuloskeletalna magneticka rezonancia, ktora vydava len slabe klopkanie, nie hluk, cize NEMATE NA USIACH NIC.
3. NIE STE v tuneli, ste v ciastocne otvorenom priestore.
4. Ano pomohlo to, na beznej MR poleziacky, mi platnicka vobec netlacila, lekari nevedeli co mi je. V Piestanoch mi urobili vysetrenie postojacky a platnicka mi tlacila 5mm do miechy.
Nechapem, preco sa nepouzivaju tieto MR aj inde, bez nej by doteraz patrali co mi je a bola by som na liekoch
5. Reuma sa da zistit pomocou MR uz v rannych stadiach, ale nie na velkych MR (v tuneli) ale na len malych koncatinovych MR. Pomocou malych MR systemov sa da zistit aj vhodnost zvolenej liecby, pokrok je vidno uz po2-3 mesiacoch.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Magnetická rezonancia G-scan - Fórum - ZDRAVIE.sk