Magnetická rezonancia G-scan

Príspevok v téme: Magnetická rezonancia G-scan
Meredith

Ahojte, chcem sa opýtať, či máte osobnú skúsenosť s magnetickou rezonanciou G-scan (pohyblivá magnetická rezonancia), ktorá sa vykonáva v Piešťanoch.
Chcela by som vedieť, či absolvovanie tohto vyšetrenia bolo pre vás prínosom, či sa podarilo odhaliť niečo nové (oproti klasickej MRI).
Každý názor mi určite pomôže. Vopred ďakujem.

ojka

sisiaa nemáš sa čoho naozaj báť, je to BEZBOLESTNÉ a BEZPEČNÉ vyšetrenie, veď oni vedia čo robia a budeš mať tie sluchátka,a ked ti nahodou pride nevolno alebo sa ti bude niečo diať, tak ich môžeš hocikedy zavolať (; neboj, prežiješ to, prežili to aj ostatní, prežila som to i ja a o mesiac sa chystam znova, tak hlavu hore...

ojka

sisiaa spýtam sa takto, je ti zdravie prednejšie ako tvoj ostych pred lekarmi?Zvládneš to (: Ved už maš dosť rokov,tak sa neboj,su to lekari a pre nich to je len obyčajné vyšetrenie...

ojka

sisiaa súhlasim vo všetkom s kariollom, važne sa nemáš čoho báť(: je to bezbolestné,len si ľahneš a ležíš, mne akurat vadil ten hluk aj cez tie sluchatka,ked som tam bola (; a hanbiť sa nemáš čoho, veď su to predsa lekari, to sa aj iných hanbíš? Všetky inštrukcie ti pred vyšetrením dajú ...

karioll2

lezis v takom tuneli a okolo teba v tej rure sa toci rtg.
daju ti klapky na usi,lebo to dost huci.
nemozes mat na sebe ani v sebe ziadny kov.trva to asi 15-30 minut v zavislosti od organu.ak vysetruju cievy v mozgu a podobne,pichnu ti niekedy do zili kontrastnu latku
to je vsetko.neviem sice kolko mas rokov,ale kedze vies pisat predpokladam,ze viac ako 8 cize sa fakt nemas coho bat