Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

alergia na morské prasiatko

Morcavdome

Ja mam alergiu na morske prasa, co ma uprimne dost mrzi, pretoze zboznujem zvierata a konecne sa jedno vytuzene dostalo do nasho domu. Prve dva tri mesiace bolo vsetko okej, ale neskor som zacala mat nadchu, ktora neustupovala. Tri mesiace som skusala rozne lieky, rady lekarov a nic mi nepomahalo. Po uplnom obmedzeni styku s morcatom (vystahovali sme ho do miestnosti, kde ja chodit nebudem), sa mi stav omnoho zlepsil az ,,vyliecil,,

Morcavdome

Ja mam alergiu na morske prasa, co ma uprimne dost mrzi, pretoze zboznujem zvierata a konecne sa jedno vytuzene dostalo do nasho domu. Prve dva tri mesiace bolo vsetko okej, ale neskor som zacala mat nadchu, ktora neustupovala. Tri mesiace som skusala rozne lieky, rady lekarov a nic mi nepomahalo. Po uplnom obmedzeni styku s morcatom (vystahovali sme ho do miestnosti, kde ja chodit nebudem), sa mi stav omnoho zlepsil az ,,vyliecil,,

jajkafr

peter
každá alergia je do určitej miery nebezpečná... záleží od toho aká silná je... niekto pri alergii len kýcha a smrká iný dostane astmatický záchvat alebo anafylaktický šok...

maruska022

to je pravda ze mna najprv zacali boliet klby, potom cele telo ako by na mna isla chripka. Teraz je to tiez tak. Ale napriklad moja sestra ktora ochorela tiez rovnako ako ja nema tieto bolesti tela ani klbov. Myslim ze tie antibiotika mi zabrali, uz sa mam urcite ovela lepsie.

jajkafr

Tak to vyzerá skôr na alergiu alebo nejakú virózu. Bolia ťa tiež kĺby? Alebo jedným slovom celé telo ako pri chrípke? Po antibiotikách sa cítiš lepšie?

maruska022

predpisala mi antibiotika cefzil. Sopel mam skor vodnaty ale bol aj taky hustejsi biely no uz je znovu vodnaty

jajkafr

predpísala ti aj nejaké lieky? Berieš ich? Aký máš sopel? taký ako voda priesvitný a tečie ti neznesitelne z nosa? Alebo je hustý biely prípadne žltý?

maruska022

morca mame 9 dni a priznaky mam 5 dni. Bola som uz aj pri obvodnej ale ona mi diagnostikovala prechladnutie. Lenze som sa velmi cudovala, pretoze som nemala ako prechladnut a najme tak velmi silno.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

alergia na morské prasiatko - Fórum - ZDRAVIE.sk