Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Seriozne sa pytam na velkost prs

Príspevok v téme: Seriozne sa pytam na velkost prs
kukushka

ja viem, ze to znie uchylne, ale....seriozne sa pytam (robim statistiku):
1. aku mate velkost prs (ake cislo podprsenky nosite)?
2. ste spokojne s velkostou vasho poprsia?
3. v pripade ze nie, tuzite po vacsich alebo mensich prsiach?
4. rozmyslali ste o plastickej operacii?
(zmensenie-zvacsenie prsnikov, prsne implantaty...)

patty21478

1. 75E
2. najskor som nebola, ale len kvoli tomu ako sa s tym cvici a beha (nijako poriadne) teraz sa to celkom da zniest :):)
3. chcela by som mensie tak o 1-2 cisla
4. ano

martina022

1.) 80 C /36 C (prípadne 34 D ale takú ťažko zohnať)

2.) ano, ako kedy

3.) mohli by byť trochu menšie, hlavne keď priberem, alebo mám pred menzesom, tak sa nepekne zväčšia, brala by som B-čka

4.) rozmýšlala som, ale len do ďalekého budúcna, keď budem staršia, tučnejšia, zväčšia a natiahnu sa po tehotenstve a dojčení, ako to už býva. Tak vtedy možno si ich dám zmenšiť.. ale len v prípade, že to s nimi bude veľmi zlé

kaciatko_7

katka 1111: no fialocka na to prisla asi z tabulky, lebo podla tabuliek by jej sadla 80B - veľkosť cez prsia 94 - 96... Bcka neznamenaju jednu a tu istu velkost, pri raste objemu hrudnika pod prsiami, raste aj obvod cez prsia (myslim v tabulkach, nie v realite), cize B su pri vacsom cisle vacsie... ale aj tak si myslim ze najst poprdu si musi kazdy individualne, a nie radit druhym na dialku... nezalezi len na tom, ci mi je podprda dobra, ale hlavne ako sa v nej citim :))

lilienn

fialockaa

v 18 som vazila 53kg a teraz mam necelych 57kg. Takze ano trosku som pribrala, no nastastie do spravnych partii :) je pravdepodobne, ze ti este podrastu ked mas 18. a bud pysna aj na 75B, pretoze to nie su ziadne lentilky :)to urcite nie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Seriozne sa pytam na velkost prs - Fórum - ZDRAVIE.sk