Nadmerná tvorba hlienov a chronická nádcha

Príspevok v téme: Nadmerná tvorba hlienov a chronická nádcha
Livinka1

Dobrý deň, prosím Vás o radu týkajúcu sa liečby chronickej nádchy a nadmernej tvorby hlienov. Od bábätka mám problém s nádchou a hlienami, mám slabšiu imunitu, dennodenne upchatý nos a zväčša dýcham ústami (aj v spánku). Pokiaľ ma chytí choroba ťažko sa mi dýcha aj ústami, nakoľko mi hlieny stekajú do ústnej dutiny a často ich musím vykašliavať aj keď nie som chorá. Už ako dieťa som vyskúšala mnoho nosových sprejov, no nič nezaberalo. Mala som 3x vyberané nosné mandle, čistenú sliznicu a mnohokrát prepychovaný nos, to zabralo max. na mesiac. Potom ma moja obvodná lekárka poslala na alergiológiu, kde som zbytočne chodila 5 rokov a brala kopu liekov,napr. Xyzal, Aerius, ... nezabralo. Ďalej ma poslali na vyšetrenia soli v pote - Cystická fybróza kde bola hodnota na hranici s nábehom na túto chorobu. Momentálne užívam prírodný prostriedok - Sinusan, ale výrazné zmeny nieje vidieť. Viete mi prosím Vás poradiť akú liečbu mám zvoliť? Ďakujem :)

julianka

karioll precitala som si zopar tvojich prispevkov a musim uznat ze vies. Robis v zdravotnictve ak sa smiem spytat?

ojka

bingham
ďakujem, si milý (:
však ani ty či ostatní to tu nemate niekedy lahké ako si sem tam všimnem...
len sa netreba nechat nikým vyprovokovať.

bingham

Ach ojka ty si taka zlata ze az mi je luto ako na teba ty debili utocia - ty si jedna z tych co ma spravne nazory som rad se si na tomto fore

ojka

bingham
ved ja viem (: mna to ani tak nerozčuluje , ale skôr to nechapem, ved myslím,že som tu nikomu ani neublížila, ani neurazila a ak ano, tak nech mi to prepačia,len sa snažím niekomu pomocť, ked nahodou viem ako ):