najlepsi alkohol :o)

Príspevok v téme: najlepsi alkohol :o)
ushko

.. nechcem tu zakladat nejaku alkacsku temu, ale .. zaujimalo by ma, co pijete, ked obcas vybehnete von :o) nieco, po com hlavne na druhy den nejde roztrhat hlavicku.. ja totiz bezne nepijem, a ked sa obcas stane, ze si nieco dam, vacsinou mi je na druhy den dost spatne, hoci vela nepopijem.. je nejaky "lahky" alkohol, ktory mate radi? :o)))

bibi123

lost-a najhorsie je, ze ked si vodic, potom chcu, aby si ich rozvazal domov a jedna byva v sv, jure, druha v devinskej a tretia v petrzalke..:O)))
Ontario, tak hadam je nas aj 5:O)))len ich musime pohladat:O))) podla mna to Tvoja buduca partnerka na Tebe oceni..

lost

bibi >
"ja sa vzdy vyhovorim, ze som vodic). "

ano toto je dokonala vec ktora pride s autom :D :D :D
genalna vyhoda :D

bibi123

ja tiez vobec alkohol nepijem, lebo mi nechuti a ani nic nerobi, ked si nedam v podniku pivo, na Silvestra sampanske, tak tiez na mna pozeraju, ako keby som bola chora(ja sa vzdy vyhovorim, ze som vodic). Je to take nenormalne a nepochopitelne, ked sa clovek vie zabavit bez alkoholu???
Ontario-uplne Ta chapem, ale zijeme v krajine opilcov:O))) takze opite dogrcane po zemi sa valajuce 15tky su normalne a my dvaja nie:O)))

Ontário

Mám 21 rokov a nepijem alkohol vôbec. Ani pivo mi nechutí, lebo je horké. Je normálne, že v dnešnej dobe existuje taký človek ako ja? Dokonca sa často stáva, že som kvôli tomu na smiech. Ale beriem tie prejavy s rezervou. Mám vlastný rozum a myslím si, že je to len moje plus, že nepijem vôbec. Či máte na mňa iný názor?

katka....

Hlavne nemiesat a s mierou, z farebneho alkoholu byva zle. Tak bud vino alebo vodku, slivku, hrušku. Ale ak ti byva aj z mala zle, tak si daj nejaky miesany drink.