Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlastnorucne prepichovanie usi

treba skúsiť

Ahojte.. tak je to vážne jednoduché a nemusíte sa vôbec báť nejakej extra bolesti.. ja som si prepichovala prvý krát ucho normálnou uhlou na šitie samozrejme že hrubšou aby sa mi tam zmestila náušnica.. dala som ihlu aj s náušnicou do peroxidu najprv na 10 min potom na 5 min do slivovice.. potom som si nakreslila bodku s fixou aby som proste vedela kde mám prepichnúť.. potom som si poriadne umyla ruky a vzala do vatového tampóna nmočeného v peroxide a následne v slivovici, ihlu a poutierala ju.. potom som si nakreslila tú bodku fixou a zobrala ihlu do ruky a proste prepichla.. ale čo najviac aby to bola čo najväčšia dierka.. potom som ihlu nechala v uchu pol hodinku až hodinku nech si ucho trocha zvykne aby som nemusela prebíjať znova... :) potom som ju proste vytiehla nastriekla dierku detolom a trošku nechala.. potom som zobrala náušnicu ucho trocha natiahla a šupla ju tam.. proste a bolo.. žiadna neznesitelná bolesť.. nemusíte sa báť že to bude extra bolieť.. pre krásu sa trpí :) taká bolesť ako ked štipne včela.. myslím že dokonca aj menšia.. potom hlavne na to nemyslite ked si prepichnete.. D: nemyslite na to že vás to bolí alebo že máte v uchu ihlu :D zapnite si pesničku a odreagujte sa :D zabudnete na to :D.. Tak dúfam že vám to aspon trošku pomohlo.. :)

111iva1112

ahojte nemusíte sa toho báť ja mám 8 dierok v ušiech je to v pohode neboli to a tie bunky sú až v chrupavke a v srede ucha .... bežne sa mi stane že prídu za mnou kamarátky či by som im neprepichla ucho v pohode nemám problém už som prepicovala kolo 20krat ! :) a nič sa nestalo ... nemusíííš sa báť! :) a postupje veľmi ľahky najskôr si riadne vydezinfikujte ruky potom ucho vatovými tamponikmi nausnicu dajte na minute dve do alpy a z ihlu urobte to iste ihlu vytianete a prepichnete potom len date nausnicu a hotovo a nezabudnite ze stu ihlu co ste si uz raz prepicovali tu treba zahodit a nie znova použiť ... !!!!

Bašá ;*

Ja som si prepichla tak, ze na jednom uchu jednu a na druhom dve. Vlastne na jednom uchu mam tri dierky a na druhom dve. Normalne som si zobrala ihlu, potajomky od maminy x) a namocila do alkoholu na noc. Isla som von a tam som si to prepichla. Nebolelo vobec, trochu krvi ale strasne som sa bala, aby som si neprepichla akupunturny (ci ako sa to pise) bod na uchu. Dala som si tam nausnice a uz to mam asi mesiac a v pohode. Len to neskusajte, lebo si prepichnite ten bod a budete mat do konca zivota problemy. A este nieco :D ak si chcete prepichnut dierku radsej o tom povedze najskor mamine ;D na mna bola "trochu" nastvata =DD ale inak v pohodéé :))

sewie

nechapem na co riskujete!v kazdom druhom zlatnictve prepichuju usi!neni to ani drahe a dostanete k tomu normalne bezpecne nausnice!nech vam nesibe baby!

Zorča

ja by som chcela vedieť ako si prepichnúť doma ucho lebo už mám aj ihli atd.,ale potrebujem ku tomu nejaký postup alebo niečo

Korylein

Ja som si dala ihlu cez noc do liehu, dala som si urobit do mraznicky lad, na druhy den som si ucho dala medzi dve kocky ladu, som to podrzala dlhsie a ptm som to prepichla tou ihlou co bola namocena v liehu .... Dopadla som tam, ze potom mi to trosku hnisalo, ale relativne rychlo to bolo ok :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vlastnorucne prepichovanie usi - Fórum - ZDRAVIE.sk