očkovanie proti prasacej chrípke

lindt

denz, ako vzdy od veci.
cistas statistiky kolko ludi umrelo po zaockovani, kolko bez zaockovania atd.? ak ich mas, tak sem daj pls link. Zdravy clovek sa nemusi ockovat, lebo ma prirodzenu imunitu. Vies, je lahke napisat :"moja babka sa zaockovala a bola cely rok zdrava" lebo ja ti mozem napisat tiez:"moja sa nedala a bola tiez cely rok zdrava" a obaja mame pravdu. Absolutne by som sa necudovala keby vsetki tieto "zvieratkovske" chripky boli vytvorene v tych laboratoriach kde vytvarali aj ockovacie latky.

Denz

delphia- ja nie som ten tip cloveka....
ani do vojny by som nesiel ako niekto.
aj ked by slo o dobro veci.................
pre taku spolocnost aka je v dnesnej dobe.

delphia

hm... ak mas pocit, ze ma rovnaku vahu (resp. rovnaky dopad na tvoje zdravie)podpis suhlasu na rehabilitacii, kde sa podrobis nejakej fyzikalnej terapii, a rovnaka je pri aplikacii liekov do organizmu (ked naozaj nemozes vediet, co vsetko sa roztokom vpravi do teba), tak myslim, ze uz nemame o com dalej pisat.
pekny den.

Denz

delphia- od zaciatku sveta hadam to bolo tak,ze niekto sa musel obetovat pre ludstvo ako celok.....
Inak to nejde.....
A ako by to mali testovat????
Na mimozamstanoch???

delphia

Denz ohladom skumaniu liekov v praxi na dobrovolnikoch (a zial, NIE len na nich!) pisem na zaklade poznatkov z prednasok z farmakologie. a mutacie? vsak lieky sa vyrabaju nie len na bakterialne a virove nakazy, ale vseobecne na rozne ochorenia.

delphia

a este by som chcela dodat, aby sme nezabudali na skutocnost, ze aj v pripade dobrovolnej vakcinacii proti spominanej chripke podpisujeme informovany suhlas s jej aplikaciou. t.j. beriem veskeru zodpovednost na seba v pripade nasledkov. informovany suhlas je uzakoneny zakonom 576/2004 o zdravot. starostlivosti. lekar prveho kontaktu je farm. firmou sakramentsky motivovany na predpis a aplikaciu vakcin. cim viac predpisanych vakcin- tym vacsia odmena- plazmove televizory, drahe zahranicne dovolenky, na ktore by si netrufol, keby si ju mal sam finacovat, atd, atd,...
takze nik ma nepresvedci, ze tomu lekarovi ide vyslovene len a len o moje dobro a moje zdravie. k tomu este podpisem aj info suhlas s ockovanim- tak co viac este farmaceut. priemyslu a tomu mojmu lekarovi treba??? vsak ak ockovanim sa skomplikuje zdravotny stav- to je len dalsia prilezitost na predpis x inych ich liekov.
takze na zaver by som zhrnula, ze zdravie ludstva sa stalo nie zaujmom, ale biznisom. a to nie je vobec dobre.

Denz

delphia- je nemozne ....nemozne a nerealne aby sa to skumalo niekolko rokov.....mutacia nepusti.
A co sa tyka umrti ,alebo nejakych problemov v dosledku uzitia vakcin....je zanedbatelne oproti umrtiam na chripku.

delphia

ok...samozrejme...:)
ale este ta ich snaha o nase "zdravie" nevylucuje, ze v danej vakcine je plno zdraviu skodlivych prisad. lieky podliehaju viacrocnym testom a kym sa dostanu do stadia, ze su predpisovane konecnemu spotrebitelovi- pacientovi, tak to je tortura na viac rokov. vakciny na prasaciu chripku zbuchali a dali do "obehu" za par tyzdnov. ziadne sledovanie vedlajsich ucinkov ci akutnych, ale aj tych naslednych po x rokoch od aplikacie sa nekonalo. jedine pozitivum, co vidim na celej vakcinacii je to, ze je dobrovolne. a pevne verim a dufam, ze to tak aj ostane...

Denz

delphia- podla na sa snazia ako kazdy komu zalezi na zdravi dat moznost kazdemu aby sa mohol rozhodnut ci sa da ockovat alebo nie...
Je vzdy lepsie rozmyslat o katastrofe ako ju zanedbat a uz bude neskoro.
Asi tak ako aj teraz s vianocnymi ozdobami.....
Je lepsie ak ich je vela....ako by ich nebolo.