očkovanie proti prasacej chrípke

radana

Je dobre,ze aspon rizikove skupiny sa budu moct dat zaockovat a snad casom bude toto ockovanie dostupne pre vsetkych.

RNG

Inac, karioll, ja tu nedavam rady od pekara ani automechanika, ale od znamych lekarov, svetovych kapacit , ktori si zvolili liecit neskodnymi potravinovymi doplnkami, zmenou diety a roznymi metodami, ktore zatial hl;avne telo lekarskej komunity neprijalo.
A maju velmi velky uspech, inac by neboli hlupi a presli by na konvencne bezne lekarske prostriedky.
Hlavne pre to, ze sa ich snazia za kazdu cenu zlikvidovat taki, ako ty.

RNG

V USA sa ockuje proti roznym chripkam uz dlhe roky a konecna statistika nie je nijak priazniva. Samozrejme ju podla moznosti zatajuju, aby to nevyzelalo nepriaznivo proti ockovaniu.
Len sa ju snazte najst, uvidite o com hovorim. Ved keby bola naozaj priazniva, tak ju vycapia v kazdych novinach miesto agumentacie a diskusii.
Nuz a s touto tohorocnou propagandou to asi dopadne rovnako, ako s predoslymi.Nevidim ziadny dovod, preco by to malo byt inac.

Naproti tomu ovela lepsi a ucinnejsi pristup je zvysovanim viralnej imunity, lebo to adresuje prakticky kazdy virus, nielen niektore specificke a aj to neisto. A pritom sa to robi oralne neskodnymi potravinovymi doplnkami a nie ockovanim roznych zvieracich materialov s konzervacnymi chemikaliami rovno do tela.

karioll

kaciatko
ziadny lekar nema nariadeny ziadny postup liecenia,nechapem kde si prisla k takemuto uzaveru
je pozoruhodne,ze kazdy z vas je lekar.aj pokazene auto das opravovat k pekarovi?
osobne mi to jedno,len v tomto pripade dokonale plati ze cesta do pekla je vydlazdena dobrym umyslom pomoct

jednoočko

ja si myslim, ze by ste svojho badatela mali ist propagovat niekde inde...nechapem naco ludom vkuse vnucujete tieto SVOJE VLASTNE nazory...lebo nic ine ako nazor to nie je....tak ako ja nemam dokaz o tom ze to je prospesne, a neskodi to, tak ani vy nemate priamy dokaz ze to skodi, a prepacte, badatel ? ten je uz dost smiesny ( mirka nic proti tebe, osobne si myslim ze mas mudre nazory na niektore veci :)....pokial viem, tak otazka tu padla ze ci je ockovane dostupne uz aj v SR, a nie co si myslite o tomto ockovani, a ze ci sa date zaockovat a ci nie, to si zalozte vlastnu temu a tam to rozoberajte, a nerypte do kazdej temy jedno a to iste....

klolka: rpepac ani ja nemam odpoved na otazku, ale uz sol musela reagovat na to :)

ostatni/e: ak som vas urazila, alebo nieco podobne tak prepacte, nemala som to v umysle, len si myslim ze nemusite za kazdu cenu propagovat svoje nazory vazne v kazdej teme.....

kaciatko7

karioll, podla mna je dolezitejsi vysledok liecenia, nie ci ta lieci laik (ktory sa viac zaujima o danu problematiku, rozmysla, ma na veci vlastny nazor) alebo odbornik (ktory pouziva len nabiflene ucivo zo skoly, bez ohladu na to, ci pacientovi pomoze alebo nie). nevravim, ze kazdy lekar je zly, urcite sa najdu aj taki, ktorym ide najma o zdravie svojich pacientov, len bohuzial su nuteni pouzivat zauzivane postupy, ktore maju nariadene.

karioll

kaciatko7
ma svatu pravdu.nie je nad to,ked laik lieci laika,laik sa vylieci,ved ako inac,hlavne ze pri tom nebol zly zly lekar