Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sampon LUNA

alis_

no nahodou, ja ked som pravidelne pouzivala zihlavovu vodu (ta co sa vmasiruje do vlasov) a umyvala som si vlasy s dixi zihlavou, vlasy mi rastli fakt rychlejsie...

mary-anne

ale ved v poriadku, ja tiez sem-tam pouzivam tie klasicke zihlavove sampony. ale s tou cenou som to myslela tak, ze ako mozes ocakavat do toho , ze ti budu rychlejsie rast vlasy? ale aj tak, od samponu???

poipoi

tak to by si sa divila. praveze niektore lacne sampony su lepsie ako tie "kvalitne" drahe. aspon DIXI urcite. precitaj si www.zdravie.sk mnohi tam DIXI pochvaluju. aj ja, odkedy ho pouzivam, nemam take mastne vlasy. a pritom roky som pouzivala drahe sampony. a co sa tyka rastu, tiez tomu moc neverim, ale tak bola tu o tom dost dlha diskusia a kazdy to chvalil, tak som sa rozhodla to skusit.

mary-anne

ako som pisala nizsie, podla mna nic nepomaha zvonku na rast vlastov.. absolutne nie. a uz toboz, ked je to take lacne..

poipoi

Vyraba to Alpa. Strasne vela ludi sem pisalo, ze im pomohol. Vsak 430 ml stoji len okolo 55 Sk, tak za vyskusanie to predsa stoji...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sampon LUNA - Fórum - ZDRAVIE.sk