Vodicak skuska - este stale aj konstrukcia?

radana

Myslim si,ze kto je sikovny sa vynajde a vie prejst z temy do temy.A nemusi to byt zo startera priamo do povinnej vybavy.Pouzila si dost velky extrem.

Airiana

ja som ked som robila skusky tj. este tohto roku teda zaciatkom tak som si este musela prejst aj konstrukciou,hoci som pocula ze po februari sa to uz rusi,ale mozno niekde este robia neviem,v kazdom pripade tam kde som ja robila skusky to byvavalo ze sa policajt pyta do eteru a hromadne mu odpovedaju ostatni,lenze zial som mala taku smolu ze prisli policajti z ineho mesta a jedna konkretna policajtka bola velmi hnusna a kazdeho osobne skusali konstrukciu...ak budes mat konstrukciu,nechcem ta plasit,ale z vlastnej skusenosti ti mozem povedat,ze veru nevykecas sa z takej otazky konkretnej a velmi specifickej o ktorej nemas ani paru,ked sa ta opyta na starter,alternator na co su ako funguju,ak si o tom predtym nepocula tak smola, nebudes zrazu rozpravat o povinnej vybave,lebo to vies,to by bola blbost...ale staci mat normalneho skusajuceho,ja som mala krepu kravu,ktora asi cakala ze robim v autoopravarni,ale spravila som

radana

Prosim ta,netrap sa nad tym.Ja som tiez na taketo veci antitalent.Sice som robila autoskolu uz dost davno,ale na to si velmi dobre pamatam-testy,to som nemala najmensi problem,jazdy taktiez nebol problem,ale ta konstrukcia...Tak som sa naucila asi 4 temy z toho a jasne ze mi dal policajt otazku,o ktorej som nemala ani sajnu :-D Tak som sa z toho vykrutila,ze ani neviem ako som presla uplne do tej inej temy a to som mu vysvetlila dopodrobna,lebo to som bola nadrilovana.A na moje velke prekvapenie sa ma policajt po skonceni mojej dlhej odpovede opytal,ze ci mu teraz poviem aj o tej otazke,ktoru som dostala.A ja ze nie,lebo nemam sajnu,ze mi to neslo do hlavy.Tak mi to tam este raz vysvetlil,ze ako to je a celu odpoved mi povedal a ja ze dakujem za vysvetlenie a isla som dalej.A policajt bol stastny,ze ako som ho pocuvala a ja som vysla von z dveri a uz som nevedela ani tie otazky co som sa nadrilila.Dolezite je,aby si tam nezostala bez slova stat,ale sa vynajst a prejst z tej otazky na nieco,co ovladas perfektne.Inac toto nam vtedy radil aj instruktor a mne to velmi pomohlo :-D Tak vela stastia .

autoska

no to si ma moc nepotesila - akurat sedim pri testoch... zajtra sa to dozviem na isto :))

na zaciatku nam povedali,ze sa to uz neskusa, ale od ludi pocuvam kde co. Este som to ani nevidiela, takze to vyzera na prijemne poobedie :))

jednoočko

ano je aj konstrukcia....ale tiez zavisi to od autoskoly, a jednotl. vztahov....ja som konstruk. mala, a robila som v maji, moja kamoska, robila v tej iste autoskole, o tyzden neskor a nemala....