Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uz ju nepritahujem

Príspevok v téme: Uz ju nepritahujem
zeleny

Takze som so svojou priatelkou asi tak rok. Vsetko bolo super. Vlastne az na jednu vec. Zacal som si vsimat ze sa nieco zmenilo. Tak som sa jej zacal vypytovat co sa deje. Ona mi oznamila ze uz nema chut na sex a ani ju uz neako moc nepritahujem. Zevraj ziaden chalan. Je to mozne ze to je len chvilkove? Nema zaujem o ziadne sex. hradky ani nic. Navyse sa bojim ze ju uz uplne stratim. vie niekto poradit. resp. skontatovat situaciu co si o tom mysli?

zeleny

povedala ze ma skor pocit ze sex jej vobec nechyba a nevie ci nan bude mat chut do konca zivota. Je to divne. Je ale pravda ze som jej to velmi casto robil rukou. asi by som mal uplne prestat a pockat ci sa jej vrati chut.

alzbee

zeleny: a ona ti co vlastne nato vsetko povedala, ked si sa jej spytal, kde sa stala chyba? alebo sa dako vykruca pri odpovedi? ah jaj, vztahy su zlozita "vec"...ale vidis, aspon ti vravi, ze jej chybas a to znamena, ze jej nie si lahostajny:)) mozno patri medzi zeny, ktore sex tak casto nepotrebuju...

zeleny

Je to vsetko komplikovane. Teraz momentalne sme uz neboli tak casto spolu a je to omnoho lepsie. Dokonca jej uz aj chybam. Len vravi ze ked nieje so mnou na sex vobec nemysli a ked je so mnou tak sem tam. No sam neviem. No a menstruacia? Nema pravidelnu a uz dlllho nemala. Tehotensky test si urobila. Vsetko vyslo v poriadku. Moze to byt teda aj tou menstruaciou sposobene? Kedysi mi omielala slovicko ,,navzdy" teraz povie ze to malokedy vydrzi. A ze to bude len a len vyprchat. Vek mame ona 17,5 ja budem mat 19. A to som si myslel ze dievcata v tomto veku su dost sexuchtive.

anianiani

to sa stalo aj v nasom vztahu, priatela milujem, ale prestal sa o seba starat, teda on to tak neberie...

ale ked sme sa spoznali vzdy krasne vonal, mal krasny usmev... teraz ma problemy zo zubkami ale k zubarovi nejde, niekedy ho musim poprosit aby siel do sprchy aj ked viem, ze hygienu nezanedbava proste citit ho... a na mna to vzdy tak asexualne posobi.

ide o to, ze tak ako muz si je isty zenou, tak on si je isty a uz sa tak nesnazi ako pred tym...
nechcem aby to vyzeralo sebecky alebo ze u mna je prvorady vzhlad, len proste mi to chyba ked okolo mna presiel a tak krasne vonal ze som zacala mat az zimomriavky.... teraz ked ma problemy z travenim, tak vona nejde ani z vrchu ani zo spodu...

loved

nepises kolko mate rokov... ale to je v podstate jedno (len ma napadlo, ci nie je tvoja priatelka este v "puberte")

ale ver mi, ze vsetkeho moc skodi... Poznam jeden vztah co nedopadol najlepsie ked sa stretavali denno denne. Nechajte si cas kazdy sam na seba, na svoje konicky.... Ako tu pisali skuste stretavanie sa obmedzit na 3-4 krat do tyzdna, urcite to len prospeje ....

micaa

no dost skoro si ju omrzel... ale myslim si ze to bude tym vasim kazdodennym stretavanim. Ja osobne si to neviem predstavit, my sa vidime 3x do tyzdna ked sa podari a fungujeme takto 3 roky. A priatel pribral 15 kil a stale ma pritahuje :)...
Skuste to obmedzit, zacni sa venovat aj sebe a niekedy jednoducho nemaj cas na stretko s nou. Uvidis ze si ta bude viac cenit. Vela stastia ;)

alzbee

Fuuuha, po roku ju uz presla chut?...dost skoro...ale je mozne, ze je to tym, ze ste spolu denno-denne. Mozno by pomohlo, keby ste stretka obmedzili na 3-4 krat do tyzdna...alebo sa tyzden nestretnut vobec. pre zamilovanych je aj tyzden nevidenia sa vela a mozno jej chut na teba pride:)) a ako dlho to uz trva? nema akurat pred menstruaciou, ze by mala predmenstruacny syndrom? lebo vtedy je zenske spravanie nevyspytatelne...

zeleny

praveze vobec. Nic take. Neviem co mam robit. ako sa mam chovat. Proste vraj ju nepritahujem. Nemoze to byt tym ze sme boli dennodenne dlho spolu? Ze je mnou ,,presytena"? Povedala ze ma miluje, len ze ju nepritahujem. Da sa to vobec? Nie je to uz len snaha vsugerovat si do hlavy ze ma miluje?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.