Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HAK & lieky

Príspevok v téme: HAK & lieky
cica micca

ahojte, pred dvoma dnami som dostala kramy a prvy krat som nabehla na branie antiky, lenže pri kramoch mávam často krče a neznesitelne bolesti, chcem sa spýtat, či ibalgin, kt. používam na tlmenie bolesti(stane sa aj že nezaberie) môže nejakym spôsobom ovplyvniť účinnosť hak?diky za odpovede

zuzunka

nie ibalgin nie,len niektore anitbiotika. ja ked som zacala brat HAK prvy tyzden tak som mala take iste bolesti ako predtym ale ptom sa to upravilo vsetko a uz je fajn

Kika:)

Hej, antika sa často predpisuje aj na to aby stlmil bolesti pri menštruácií, aj upraví cyklus ak mávaš silnú, takže možno nebudeš fakt musiet brat ibalgin..A myslím že by to nemalo ako ovplyvnit..či ? ja neviem, ale myslím si že nie..opravte ma ktosi ak sa mýlim

InLoweee

hak by mala automaticky potlacit menstruacne bolesti, moze sa teda stat, ze ibalgin ani nebudes musiet uzivat. V kazdom pripade, by ibalgen nemal vplyvat na ucinok HAK,... pre istotu si to over na www . antikoncepcia . com ... gynekologivia ti do 24 hod. odpovedia na otazku

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

HAK & lieky - Fórum - ZDRAVIE.sk