Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rimmel stay matte make-up prírodný

Kikušííík

Ahoj, ja mám tento make-up tiež.. nakoľko mám mastný typ pleti a nemám akné, len také čierné bodky hlavne v oblsti nosa a pri nose trochu aj na čele a brade a niekedy sa mi zapália alebo zahnisajú, tak tento make-up málo kryje a zráža sa mi na tvári, no keď si dám aj púder, tak je to omnoho lepšie, nevidno tak tie miesta, kde sa zrazil, no nabudúce si ho už nekúpim, asi skúsim niečo od maybelline, túto značku som ešte nemala, takže uvidím, čo z toho bude ! :) ..

Strawberryca

ja mam tu bazu od Dermacolu :) je ozaj dobra ...a da sa kupit normalne v drogerke..ja ju kupujem v 101 drogerii..ale hocikde kde najdes ten stojan dermacol myslim ze tam bude...

katuša

ahojte, ano ako darkmother napísala, tieto bázy su celkom fajn, ja mám bázu od gosh, no bola neskutočne drahá. za tie peniaze som čakala vačší zázrak, pomože to, ale nie aaž tak :D tak prosím naozaj je tato od dermacolu fajn? kolko cca stojí? chcem si totiž určite zas taketo niečo kupit, ale už nie také drahé.

darkmother

caute baby, ked mate mastnu plet tak si pod makeup skuste dat od dermacolu podkladovu bazu satin base (uplne priehladna - je viac druhov, rozziarujuci blabla ale ten satin base je zmatnujuci). mne sa hocijaky makeup - aj za 50e - VZDY po par hodinach v Tzone roztecie, s tou bazou je to ale podstatne trvacnejsie. ked si to nanesiete, pockajte kym to uplne zaschne, urcite vydrzte par minut a potom nanestne makeup. ja som sa najprv bala ze budem mat na tvari napatlanych milion vrstiev, ale je to ok. myslim ze stal okolo 8eur.

zuvacka33333

Ja ho mám je úplne horzný. Za tú cenu by mohol byť aj lepší. KATASTROFA! Ako keby som na tvári mala masku a lesknem sa tak či tak. Viac by som si ho nekúpila. Zajtra sa chystám kúpiť si Maybelline SuperStay 24h :) tak uvidíme čo to bude :)

uhzdfb

lenka2010- presne taku skusenost mam aj ja..robi mi take flaky ze sa neda vobec pouzivat. navyse ked sa snazim tie flaky rozotriet tak sa zacne cely akoby osupovat.

lenka2010

dnes som si ho kupila,inak ako katastrofou ho nemozem ani nazvat,nikdy viac, krycia schopnost absolutne ziadna a to mam len male svetle fliciky po akne, navyse robi neskutocne flaky...no otrasne, hodny tak 1 eura.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rimmel stay matte make-up prírodný - Fórum - ZDRAVIE.sk