Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

IMATRIKULACIA na VS

Príspevok v téme: IMATRIKULACIA na VS
*d

Zdravim vsetkych kt.caka v tomto akademickom roku imatrikulacia :) na VS a zaroven by som chcela poprosit Vas kt.to uz mate za sebou o uzitocne informacie:)
1.ake spoloc.oblecenie je vhodne(saty typu stuzkova,dlha roba, kratke saty, alebo postaci aj decentna kosela-bluzka a sukna-dlhsia alebo moze byt aj kratsia)
2.ako to zhruba prebieha

za vas cas a nazor vopred dakujem :)

poliewoocka

Aj my mame imatriku 22.oktobra:) Najprv su oficialnosti, potom bude nejaka party, ktoru pripravili starsi:) a mali sme tam napisane:"vyuka pro 22. rijen odpada, ucast rodicu z kapacitnich duvodu zakazana:D"

paula20

ja by som sa chcela opytat - oficialna cast imatrikulacii je predpoludni, a potom nas caka aj nieco neoficialne na vecer? a este ma zaujima - v den imatrikulaciek sa vobec neuci?:) dakujem za odpovede:)

tekvicka_

urcite taka sukna vadit nebude daj k tomu nejaku bluzku, top a mozes ist...aj tak je cela vs imatrikulacia iba velka kravina bez ktorej by sa clovek uplne bezpecne zaobisiel

*d

:) pozeram ze sa to tu rozrastlo :) inak toto je moja 1.zalozena tema preto dakujem vsetkym za nazor.
neviem prave rozmyslam nad kratsimi satami alebo sukna a bluzka-top(elegatny) ale uricte si nedam saty podobne stuzkovej(mala som ich trosku extravagantnejsie ako bolo na stuzkovu zvykom , ale velmi vkusne:)). len by som sa chcela spytat ci je nejaka vada ked si zoberiem ciernu suknu nad kolena nieje uplne mini ale ani nieje presne nad koleno taky stred:))

Quidose:hahha zladit nieje problem ale uviazat kravatu to uz je horsie :)

Quidose

Som sice muzskeho rodu, no baby u nas mali normalne slusne veci, nieake topy, bluzky ... ziadne extra veci ala stuzkova ....
A aby som si zastal muzov, tak ani oni to nemaju lahke ... musia spravne skombinovat koselu a kravatu :D :D

tekvicka_

tak my sme tiez nemali saty ani nic extra slusacke a keby tam ktosi prisiel ako na stuzkovu tak by sa vsetci kukali. tiez som skor za nohavice/suknu a bluzku alebo nieco slusnejsie, top a pod.
alebo napis na akej to je skole lebo mna prekvapuje ze niekto tam mal aj saty ala stuzkova, no ale ak to tam maju tak ok.

saty

zdravim, tak ja by som si urcite nebrala nohavice a bluzku. my sme mali bud dlhe alebo kratke spolocenske saty..podobne ako na stuzkovej.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.