chora:(

Príspevok v téme: chora:(
marianita

dobre ranko. tak moj problem:
minuly piatok ma chytila horucka (38,5), bolest hrdla (mandle vybrate), bolest hlavy a vlastne celeho tela. typicka chripka. cely vikend som prelezala, pchala do seba paralen a ibalgin a pila vela caju. horucka klesla, boleesti presli az nejako v stredu, no teraz prisiel zas kasel a stale mam sople a akoby zahlienene vsetko a dnes rano ma hrozne zacalo boliet ucho. taka hnusna bolest v intervaloch, co bije az do hlavy a oka.
u dr som nebola, v nadeji, ze mi to prejde a bohuzial, nemam ani cas, musim pracovat a nema ma kto tieto dva tyzdne zastupit.
co mi na to pomoze? nejake lieky, volnopredajne. alebo mam predsa zajst k dr? dik

marianita

a bola to skutocne chripka,(chripka ako taka) ci som si len ja dala taku diagnozu? :) chapem,ze zdravie je najdolezitejsie. ale bohuzial v tomto pripade sa mi neda nic ine robit.
tak ale to najhorsie obdobie, ten vikend som len lezala, tak hadam to take zle nebude. a "prechodila" som len nadchu..

[zruseny12]

...najlespie by bolo zajst k lekarovi,lebo si urcite prechodila chripku,alebo nejaky zapal...ZDRAVIE JE PREDNEJSIE AKO PRACA.../hoci chapem,ze aj praca v densnej dobe je dolezita/
a ako pise KARIOLL s chripkou sa ***nezahrava***

karioll

ako to tak citam,jedina vec co ti pomoze je urcit si rebricek hodnot.ked budes mrtva niekto ta uz v praci zastupi.,a vzdy mysli na to,ze nevylezana chripka sposobuje smrtelne ochorenie srdcoveho svalu