Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

musim otehotniet?

Príspevok v téme: musim otehotniet?
jojo

ahojte.mala som sex pocas menstruacie a bez ochrany.k tomu vsetkemu sme boli obidvaja pripity,co by az tak nevadilo.bol to asi stvrty den menstruacie.prosim kto ma s tym skusenost a neotehotnel.musi sa otehotniet?pocula som,ze prave pocas menstruacie je mala pravdepodobnost.antikoncepciu neberiem ani nechcem.dakujem z odpovede.viem,ze je teraz neskoro,ale..................

mudricka

Orgazmus nesuvisi s otehotnenim, iba tolko, ze pri orgazme sa krcok maternice zacne ako chobotnica tocit a prilepovat na steny posvy a vcucavat spermie. Nepozerate dokumentarne filmy ci co?
Pravdepodobne nie si tehotna, ale aspon sa pouc. To ze ale nie si ti na stopro nemoze zarucit nikto. Toto su iba rady a domnienky laikov.
Vela stastia

lenuliatko

fiiiiha mame novy poznatok.otehotnenie suvisi s orgazmom :D desmodka ty by si uz asi mali patorcata co?
llka051:orgazmus nesuvisi s otehotnenim.mozes otehotniet aj pocas menzesu.

lulka051

pardol je tam preklep malo to byt ci sa da otehotnet aj cez menstruaciu.........dakujem za odpoved---orgazmus som pri sexe nemala tak neviem ako to chodi ci sa da cez menstruaciu otehotniet alebo nie

lulka051

ahoj chcem sa spytat sa sa otehotniet az cez menstuaciu?bo sme sexovaly cez menstruaciu aj z kondomom ale nie som si ista bo mi meska menstruacia 4 dni

izabela261

pocas plodnych dni sa zase do mna vystriekal kramy mi zatial nemeskaju aj som si robila tehotensky test a ukazalo mi,ze niesom tehotna co je velka skoda pretoze tuzim po dalsom dietati kramy urcite dostanem pretoze to citim bolia ma prsia
ale zena moze byt teehotna a mat mendzes do akeho mesiaca tehotenstva mozem mat kramy?
ked mi skoncia kramy mozem si potom spravit tehotensky test?
mozee byt niekde problem ked neotehotnem pocas plodnych dni?

izabela261

ja som mala ties pocas menstruacie nechraneny pohlavny styk dokonca sa do mna aj vystriekal a neotehotnela som

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

musim otehotniet? - Fórum - ZDRAVIE.sk