Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

roztok na sosovky

ragazza

Ja používam roztok až kým ho celý nespotrebujem, t.j. ja kupujem vždy to najväčšie balenie, pretože sa to viac oplatí ako tie maličké. Moja kamoška robí ako zdrav.sestra pri očnom lekárovi a ona mi vravela, že to je hlúposť , že len mesiac sa dá používať ten roztok, a šošovky sa dajú tiež dlšie nosiť ako sú určené, napr.mesačné nosím aj dva mesiace.To už praktizujem 6 rokov a ešte nikdy sa mi nič nestalo, veď keď šošovky sú už veľmi znečistené a nepoužiteľné aj tak to už cítiť.V pohode vydržia raz toľko, ako sú určené. Ja používam Surevue.

datelinka

to bude zrejme nejaky omyl, s tym jednym mesiacom. urcite ma roztok trvanlivost tri mesiace od otvorenia.
mne vydrzi 360 ml roztok cca na 6 tyzdnov, teda mam spotrebu 60 ml/tyzden.
znamej vsak vydrzi dvakrat tolko... ona je totiz velmi setrna. ale na zdravi sa neoplati setrit.

mandarinkaa

tak ja pouzivam stale, kym nespotrebujem :) .. ani neviem, ze je tam napisane, ze len mesiac?? Akoze od otvorenia? Fakt neviem, proste otvorim, vypotrebujem a kupim novy.. ale ide asi o to, ako casto pouzivas sosky.. ja dost casto, takze kupujem 360ml balenie roztoku, lebo je samozrejme najlacnejsie.. ale aj tak myslim, ze ho urcite pouzivam dlhsie ako mesiac, kazdy mesiac ten roztok urcite nekupujem... neviem preco, ale mne sa zda ze je tam do troch mesiacov spotrebovat...alebo sa mylim? Alebo mozno zavisi od druhu a znacky roztoku.. ale ked pouzivas len obcas tak asi radsej nejake male balenie..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

roztok na sosovky - Fórum - ZDRAVIE.sk