najomne aj ked tam nebyvam este

Príspevok v téme: najomne aj ked tam nebyvam este
misshel

zdravim vas....mam taky problem....chodim na vs a kedze som nedostala intrak uz pred rokom tak som na byte s kamoskou zo strednej skoly a dvaja spolubyvajuci...od toho roku budeme mat dve nove spolubyvajuce ...problem je ten ze ten byt je kamoskinej tety a vraj mame zaplatit aj za september hoci tam este vobec nie som...stale platime k tomu 20 v mesiaci...a ja tam pridem 20 alebo 21...a preto sa mi nezda spravne ze musim platit aj za september...no napisala mi ze vsetci musime..tak musim aj ja ked tam chcem byvat...normalne chcem tej pani zavolat ako je to mozne..ale ona neni moc prijemna takze od toho neocakavam vela...vychadza mi to tak ze ked tam chcem byvat musim tak ci tak zaplatit...co by ste na to povedali

misshel

no ostatni tam pridu tiez priblizne v tom case ako ja..v pohode....ako suma za byt je vcelku dobra aj poloha vsetko...len mi pripadalo nespravne ze mam platit aj ked tam nie som este ....

misshel

no ide aj o to ze uz sme s nou raz mali mensie problemy lebo staci ked dame hlasnejsie hudbu a uz jej susedia volaju ze robime bordel...no a mi ziadnu dohodu nemame...vsetko to slo cez tu kamosku co poznam....proste ze k 20 jej budeme platit a cez leto co tam nie sme tak neplatime takze som ratala ze sa zacne platit az ked nastupime do skoly....ale som si skoro ista ze keby som jej nieco k tomu povedala tak by si nemala problem najst niekoho ineho takze asi mi ostava len zaplatit

mary-anne

darika,ale len ona tam pride po tom 20tom. ak som dobre precitala a dobre pochopila, ostatni uz tam su.

(ked nie, sorry :) )

darika

mohli ste sa s nou dohodnut,ze jej date polovicku za to,ze tam este nie ste.Pretoze v najme sa zapocitava aj voda,ktoru vy vlastne neuzivate.Je ale pravda,ze to zalezi na charaktere a ak sa s nou nebude dat,neurobite nic,pretoze ten byt ona mohla dat niekomu,kto by jej platil uz tento mesiac.Ale preco ste sa nedohodli na datume nastahovania?Od toho datumu platit.To bolo zle na dohode.

AdamKrt

Ona prenajima cely byt a je jej jedno, ako si to delite medzi sebou. Mimochodom, bezne je aj pytat 3 mesacnu zalohu VOPRED....

mary-anne

je to uplne normalne, lebo ten byt vlastne pre teba stale drzali, je jedno, ci si tam bola, ci nie.. ale neoficialne si tam vlastne byvala. takze urcite zaplatit.