Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

menstruacia...prosim pomoc

evelynocka

tiez patrim medzi tie, ktore maju bolestive menstr. moja sestra ani nevie kedy ju ma. krvaca 3-4 dni a hotovo. ja mesiac co mesiac skapinam a trva mi cca tyzden

zuzullka

ja som mávala aj mávam také bolesti že som odpadávala niekedy to prežijem tak že si dam Novalgin 500 to mi celkom pomáha a tá horúca sprcha je tiež dobrá na podbruško a kríže... niekedy si napustim horucu vodu do flaše zabalim do uteráka a priložim na bruško a snažím sa zaspať...ale už má pár krát niesli aj k doktorke na injekciu....alebo posledná možnosť antikoncepcia

alzbee

No alebo este nasadenie antikoncepcie...i ked neviem, kolko mas rokov...teda ja som ju zacala brat kvoli ochrane pred otehotnenim, ale taktiez mi zariadila, ze mavam menzes temer nebolestivy, trva 3, max. 4dni a je presny ako hodinky...no, vlastne to nie je menzes v pravom zmysle slova, ale skor pseudomenzes, kedze pocas bratia HAK ku ovulacii nedochadza. Ale povedala by som, ze toto je taka posledna moznost, lebo ja by som antikoncecpiu nebrala iba kvoli tomuto...ako som uz spominala-pre mna je to v prvom rade ochrana pred pocatim a ten nebolestivy menzes je jedno velke plus:)

Aduliena

No tak to ani ja neviem, ako zariadiš, aby si už nemenštruovala..... keby to bolo tak jednoduché.... ak máš tak silné bolesti, skús zájsť za gynekológom, zistí ich príčinu a poradí. Potom už len tie domáce recepty, ako teplý obklad na brucho, teplá sprcha, alebo poldeci. To ozaj pomáha...

pomoooooc134

uz som nstastie ok .... a ten algifen mne vobec nezabera ..tento panadol este ako tak
ale som sa rozhodla ze uz nikdy nebudem menstruovat.....este neviem ako to zariadim ale toto by som uz neprezila

jajkafr

niekedy mi zabral aj ženský čaj a niekomu zaberá no-spa alebo algifen sú to spazmolitiká čiže utlmia bolesť hladkého svalstva, ktoré je spôsobené sťahovaním. Niekto to kombinuje s analgetikami ako aulin, coxtral, ibalgin... skús tiež teplý obklad na brucho termofor napusť teplou vodou alebo teplú sprchu na brucho.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

menstruacia...prosim pomoc - Fórum - ZDRAVIE.sk