Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tabletky prsia extra

Ivettt

Ahojte...mam na predaj jedno balenie tabletiek megaprsia (100ks tabliet).teraz uz sice predavaju tie tabletky v novom baleni ale to je v podstate jedno. Ma niekto zaujem?

Monika183

Mega prsia sú o ničom, teda mne to s prsiami nič neurobilo, schudla som síce, ale schudli mi aj cecky, tak som skúsila super prsia štíhla línia z tejto stránky tabletky-na-chudnutie.sk kde sa mi zdalo, že to celkom fajn popisujú tak uvidím čo to spraví, dúfam, že mi narastú riadne balóny. Neverila som tabletkám, ale segra berie antiku a za 3 mesiace sa jej cecky zväčšili o 2 čísla, takže chcem aj ja, ale antika mi tiež nezabrala sakra práce :D

ja ja ja

ahojte mne prisli uz tabletky chcela by som sa opytat ci tie tabletky si mozem zest aj bez toho obalu lebo ja neprehltnem tabletku.tie tabletky maju vyzerat tak ze su proste priesvitnom umelom obale a su zelenej farby ? alebo maju byt ruzovobiele . mne dosli ze tabletka je zelena

dvoječky

ahojte,ja to už beriem mesiac,2 cm sú hore,nechcem veľa,brala som istý čas aj Decolen pred rokmi,aj to mi pomohlo 2 cm,pomaly,ale isto,treba to vyskúšať

Ivet100

ajoj dievčatá!

Ja som megaprsia tiež chvíľku užívala lebo som bola po kojení a mala som strašne vyťahané prsia. Každá žena ktorá niekedy kojila to isto pozná, no mala som ich proste ako plachty. Tie tabletky mi celkom pomohli vrátiť prsia do pôvodného stavu. Veď vyskúšaj prípadne a daj sem aj ty nejakú skúsenosť potom

seseee

@mirka-a-joze, ja som megaprsia brala niekolko týždňov a pomohli mi nad moje očakávania, takže by som to až tak rýchlo nezavrhovala. A zloženie tam majú vycapené hneď na ďalšej stránke inak. Tak neviem čo riešiš :-) :-)))

mirka-a-joze

Pozerala som na tie megaprsia ale nikde nepisu zlozenie a mnozstvo, tiez firmu a ani kontakty, kto ten vyrobok vyraba. Uplne nedovera. Tiez som nasla taketo tabletky ale neskusila som este - hladajte cez google -"biome tabletky na rast prs" -odkaz odstránený-

sida432

Naozaj to pomáha, hovorím z vlastnej skúsenosti. A to že majú tie tabletky na etikete vycapené veľké cecky, no a čo, veď keď ti to pošlú poštou, aj tak to musia zabaliť do bublinkovej obalky. A aspoň si to nepomýliš s vitamínom C :-D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tabletky prsia extra - Fórum - ZDRAVIE.sk