Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

za aku svadbu ste?mala ci velka?dik

Luccy43

no v dnesnej dobe ked nie je penazi nazvys netreba robit velke svadby..no je to na kazdom..my planujeme svadbu-cize obrad v kostole a po nom len rodinny obed s rodicmi a surodencami, znamim posleme krabicu kolacov a flasu...nebudeme mat ani kameramana, zda sa nam to zbytocne a nie sme typy kt su radi stredobodom pozornosti...na velkych svadbach aspon podla mna sa dost plytva jedlom-vela chodov kt zje len malo ludi...

Kirsten_

Ja by som chcela taku ani velku ani malu :) Tak okolo 60-70 ludi (dokopy z oboch stran) sa mi zda tak akurat. No ale tak kazdy ma iny nazor ;)

lesslie

taaak my sme mali asi malu svadbu, bolo nas 40 aj s kamaratmi a kolegami a bolo uzasne...sice sme pozvali len surodencov rodicov a strych rodicov, bolo to super, zabava do rana a bolave nohy hovorili za vsetko :))

sajfina

nás je strašne veľa,keď sme to s priatelom ratali,tak sme dosli k cislu 140 ludi,boze boze a to fakt len najblizsia rodina a priatelia

majdza

v nasej rodine je zvykom cez 130 ludi na svadbu, to uz beriem z oboch stran. sme velka rodina a volame len tych najblizsich, tety, sesterky a tak..tiez by som ich chcela mat na svojej svadbe ale asi by som ten stres nezvladla...chyti ma panika ked sa na mna vela ludi pozera a ked mamm byt stredobodom pozornosti :)

muc

nie kazdy ma svoju najblizsiu rodinu zavistlivu. a samotna hostina samozrejme ze nepodmienuje stastie v spolocnom zivote novomanzelov. ale ani tajna svadba nie je zarukou ich stastneho zivota. to je o niecom uz uplne inom

Petuska B

Presne tak a aby sa všetci zadarmo najedli a ožrali a tie trápne zvyky okolo, mimochodom aj tak nefungujú, pretože mnohé manželstvá aj tak príliš šťastné neboli, tak na čo z toho robiť zbytočné divadlo a zbytočne míňať peniaze? K svadbe nepotrebujem ani obecenstvo, ktoré vám bude iba ak tak závidieť.

muc

neviem preco divadlo a fraska? zeby boli surodenci a rodicia, stari rodicia a krstni hrali divadlo? preco by to robili?

milovna cenu uz neviem, lebo je tomu uz vyse 10 rokov ;)

fit

Petuska B,
presne ako pises.., fraska je to cele, pride mi to take ako kedysi na dedine, ked kazdy chcel ukazat na co ma. a potom po svadbe boli svorc:)
my sme vlastne tiez mali tajnu svadbu, resp., okoliu sme to oznamili az po dovolenke, ze sme manzelia.

Petuska B

To nie je kar muc :-)) ale normálna svadba to okolo je už potom iba fraška, divadlo atď. No každý ako chce. Usiko ja plánujem tajnú svadbu :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

za aku svadbu ste?mala ci velka?dik - Fórum - ZDRAVIE.sk