za aku svadbu ste?mala ci velka?dik

muc

no atk urcite ze kapanek viac ludi nez mladi a svedkovia. to je skor kar :))
my sme mali cca 40 a zabava bola vynikajuca. plno fotiek, video a zazitkov a spomienok na cely zivot.

fit

my sme mali svadbu s dvoma svedkami, o štvrtej sa konal obrad, potom sme sli na veceru a rano sme vsetci styria leteli k moru na dovolenku :) ale kazdy ma rad nieco ine, ja nemusim biele saty s volanikmi a kopec ludi pri tom....

zasnubena

Ahojte, ja som za taku normalnu, ani malu ani velku, cize 50-60ludi. My planujeme svadbu na buduci jun. Moja rodina je mala, 10ludi aj so mnou, snubencova rodina je 30, ale z nich asi pride len 20. No a plus 10kamaratov s partnermi, to je hned 50. Ja tam teda rozhodne rodinu aj kamaratov chcem mat, ved oni robia zabavu, atmosferu. Takze vela stastia pri rozhodovani. Mna sa nasi sice snazia ukecat, ze naco taka velka, vela penazi, ale ci 30ludi, alebo 50, to uz nie je velky rozdiel, salu platis aj tak a to jedlo zas nie je az take drahe. Svadba bude sice na Slovenksu, ale zijeme v zahranici, a tu sa bezne robia obrovske svadby od 500 az do 3000 ludi, takze nasich 50-60 je mini svadba :-)

nesvadbova

mala je podla mna 15-20 osob. Ja chcem malu. Zatial ma sice ziadna svatba necaka, ale odjakziva sa mi bridia velklepe oslavy s vela ludmi.