kasel ako sa ho zbavit?

Príspevok v téme: kasel ako sa ho zbavit?
lilly09

ahojte viete miniekto prosim poradit nejake domace recepty na zbavenie sa kasla?????
moja dcerka(4rocky)ma uz viac ako dva tyzdne kasel ale doktorka povedalaze nema s hrdielkom nic...
doma sme ju leicili sirupmy aj ked jej to trochu preslo tak ten kasel stale ma hlavne vnoci a rano
prosim vas nechcem ju stale napchavat liekmi poradte mi niekto niecooooo......prosiiiim

zuzkalinka

skus jej davat medovy caj, med je perfektny liek aj ako prevencia proti chripke. kazdy den jedna lyzica medu a mas istotu, ze ked kazdy bude doma s horuckami abolestami hrdla , ty budes zdrava ako ryba.

ivetkab

Tak mali sme ten istý problem a pomaha nam sirup :nakrajaj 1 cibulu,vytlac stavu z jedneho citrona daj to do skla a polej to lyžicou medu,nechaj postat na teplom mieste a stale ked sa urobi stava daj to malej na lyžicku.Kazdy den treba urobit novy sirup.

jajkafr

jilly09
a keby si skúsila nejaké voľnopredajné antihistaminiká? Skús pýtať nejaký sirup pre deti na alergiu určite budú mať niečo v lekárni možno ti aj poradia čo máš robiť. Alebo choď na pohotovosť a zober zo sebou niekoho ako tlmočníka

jilly09

ok diky vsetci uz musim ist tak este raz dakujem ze ste sa mi tu niekto ozval dakujem pap a dufam ze to vyriesime...paaaaaaaaa

jilly09

u doktora som uz bola a povedal ze je v poriadku
a navyse som tera mimo slovenska takze ani nemam moznost ist k doktorke a tu by mi nerozumeli keby som chcela povedat vsetko co ma ake prejavy....
a liekami ju nechcem napchavat uz som napisala lebo jej sice trochu pomohli ale nie moc ...
ale ak jej to neprejde este tyzden tak snou pojdem na slovensko ...

jajkafr

lilly09
určite navštív alergológa toto fórum ti nepomôže. Tvoja dcérka je maličká, a preto to nenechávaj len tak. Na tvojom mieste by som šla čím skôr. Určite nečakaj. A keď sa budeš objednávať povedz aký máš problém a určite sa nedaj odbiť tým, že majú plný kalendár a môžu ťa vziať až o mesiac.

jlly09

ano ma aj zapalene ocka no tiekla jej s nich stale zlta tekutina teraz po harmancekovych kapkach jej to uz preslo trochu ...ale este ne celkom
sopliky jej netecu.....ale obcas ma upchaty nostek suchumi soplikmi
vyrazku mavala po citrone ale uz jej to preslo teraz ho je bez problemov

jajkafr

rovnako ako alergia aj astma sa dá dediť. Skús s ňou zájsť k alergologičke, aby si to vylúčila alebo potvrdila. U takýchto maličkých detičiek je možnosť že v puberte z toho "vyrastú" Horšie je ak to príde po puberte vtedy to je na celý život. Určite by som s tým nečakala. Má tiež soplíky alebo slzia jej očká? Mala niekedy ekzém alebo nejaké vyrážky, ktoré boli reakciou na nejaký alergén?

jilly09

tie lieky som jej dala ja nepredpisala jej doktorka nic..
predtym nikdy nemala nijake problemi so spinkanim...
ale ja som astmaticka aj alergicka mohla by to zdedit??
alergiu viem urcite ze moze mat aj dedicne ale aj astmu????
hmmm juj zacinam sa bat
predtym mala hlienu teraz takyu suchy kasel