odsudene (ale realne)

Príspevok v téme: odsudene (ale realne)
ninkaH

Zaujimalo by ma ako to funguje vo vazani.. Mozete pisat kazdy, kto mate nejake skusenosti, ale najlepsie bude, ak napisu ti, co sedeli.. Ta otazka ma dost zaujima a ak niekto pozerate odsudene a mate aj vlastnu skusenost, rada by som vedela ako to porovnavate serial- skutocnost. Naozaj sa moze clovek vo vazani bat o svoj zivot? Naozaj je policajtom "jedno" co sa tam deje? Nikoho nezaujima ked tam chce niekto niekoho zabit (alebo "len" zmlatit ci inak potrestat), len sa tvaria ze o tom ani nevedia? Mne sa ten serial odsudene velmi nepaci, pozrela som si prve diely len zo zaujimavosti a zda sa mi byt prehnany. Tak by som rada vedela pravdu.. dakujem

bezkomentara

kariol sa trepe do kazdej temy ako tak pozeram

nic si z toho nerob, on sa nema kde inde ukazat

a admin to nevymaze, kedze nevymazal ani temu
JE DNES POSTA OTVORENA?

tak ako nech sa na mna nikto nehneva tato tema je o mnoho zaujimavejsia

darika

moja byvala spoluziacka bola vo vazani.Porodila tajne dieta a dala manzelovi vysypat smeti do kontajnera.To on ale nevedel,ze v tych smetiach je zabalena mrtvolka jeho dietata.Viete kolko bola zatvorena?
2 roky.

zuuzu

Kariol...vazne je tu vela inych tem,kt. sem tiez nepatria.Tak co tu odsudzujes druhych?Mna by tiez zaujimalo či sa to tak deje ako je to v tom filme :)

ninkaH

karioll ale to teba nemusi zaujimat... tak sa maj a bez do inych tem ktore ta budu zaujimat. a na pokec nechodievam, chodia tam asi tak 13rocne deti... boooooze ja ta nechapem, preco ta toto tak zaujima? Nic zle som neurobila, jedna tema, to je toho,,, ved sem uz nechod ked sa ti nepaci.

karioll

ja som to myslel v dobrom aby si isla na pokec.ale ty si evidentne nejaka strasne nudiaca sa osoba,a povies si ked mozu oni mozem aj ja,ze?neviem co z toho mas,ked sa admin zobudi,aj tak to tu cele vymaze

ninkaH

Mimochodom, na tvojom mieste by som radsej skocila do tem s nazvom "nemozem byt tehotna"??? Lebo tych je tu viac nez dost... Mozem otehotniet aj ked sme mali kondooom??? To su hlupe otazky.. ja som zalozila temu ktora tu uz viac krat nie je a ak sa ti nepaci, neotvaraj ju.. nikto ti to nekaze..pa