Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"nervozne nohy"

severanka123

ahojky, mala som pacientov s "nervóznymi nohami", ale ono to vždy prišlo s nejakým problémom, napr. čakanie na výsledky alebo niečo v rodine, v práci (vyhodia ma, nevyhodia ma....) a vo väčšine prípadov to odišlo asi ako tik v oku...... ono zmiznú problémy a stresy, zmiznú často aj všetky symptómy, ktoré sa objavujú práve pri zníženej imunite....... a je to vždy individuálne, niekto má herpes, niekto sa prežiera, niekto má nervózne nohy......

emma18

karioll: je to sice mozne, ale nepoletim s tym hned k doktorovi.
tekvicka_: ano mas pravdu aj cez den to niekedy mavam ale to sa da vydrzat. tebe co na tom pomaha? lebo mne to hrozne leze na nervy fakt. snazim sa aj cvicit hlavne na nohy ale nejako mi to nepomaha.

damaxy

toto bude taká moja rada :)
Niekedy keď som užívala antidepresíva a pri ich znižovaní sa mi presne prejavilo to, čo píšeš - nervozne nohy. Taktiež som skušala čokolvek a pomohla mi studená voda, namočiť opláchnuť nohy studenou vodou. Psychiatrička len zdvihla obočie, keď som jej o tom povedala a nepovedala nič. Občas sa mi to stáva aj teraz tak si ich vyložím na perinu, alebo idem opláchnuť. Je to síce na rada na pousmiatie, ale nikdy nevieš. Mne to pomáha.:)

karioll

budes sem pisat budu ti radit a napokon aj tak urobis co som ti napisal,lebo zistis,ze je to jedine normalne a ucinne

tekvicka_

ja myslim ze viem co tym myslis mne sa to tiez stava v noci ked lezim alebo aj ked sedim...netusim cim to je ale je to dost neprijemne lebo ma to znervoznuje...je to taky pocit ako nejaka hyperaktivita :D ze nemozem obsediet a mam pocit ze musim nieco robit.stava sa mi to len niekedy, neviem skor je to mozno od nejakej nudy, ale pricinu nepoznam

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

"nervozne nohy" - Fórum - ZDRAVIE.sk