ANALNY SEX - MOJ PROBLEM

Príspevok v téme: ANALNY SEX - MOJ PROBLEM
vychutnavacka:-)

Ahojte,chcem sa nieco opytat. Velmi ma vzrusuje predstava analu, o priatelovi ani nehovorim, lizanie a prstik v zadocku milujem. Ale teraz ta velmi intimna otazka. Co preboha robite preto aby tam necakalo nieco neprijemne? Kazdy pise, chod na zachod, ale niekedy to predsa nejde tak lahko. Tak co robite? Mate nejake tipy? Klistir sa da robit len ked je crevo prazdne a nic necaka na vylucenie nie? Pokecajte o tom so mnou.Mam nejake zmiesane pocity z toho...

brankko

nemaj vobec strach, ked ste sa rozhodli to skusit treba pocitat so vsetkym, ale z druhej strany predsa ty citis ci \"tam\" nieco je alebo nie je a podla toho sa zariadis ci pojdete robit anal alebo nie

vychutnavacka :-)

No ked ale ja furt uvazujem...ze to nestaci ist na zachod nie? Co ked sa to tam dostane tesne predtym?:-) Trepem tu, sorry,nie som nijaka teenagerka len som nervozna :-)

hujer

klistir netreba.
ide to uplne normalne...staci ist rano alebo par hodin predtym sadnut na zachod...ak ides gastroenterologovi na vysetrenie criev, zavadza ti nastroj aj viac nez 50 cm do analu...priemer par centimetrov...takze vsetko je ok, a penis po ukonceni "akcie" vypada uplne normalne...ak chapes co myslim...

Bubi

Pre patrikg: ak hľadáš lieky na boľavé ucho, nenavštevuj pri tom témy podobné tejto. Nebude ťa trápiť to, či iným ľuďom stačí, alebo nestačí normálny sex. Čo je podľa teba "normálne" a čo nie? Normálne je v každom prípade pre partnerov všetko, čo chutí OBOM. Ak tebe stačí len klasika, neotváraj takéto témy. To, že ich predsa len navštevuješ je znak toho, že tá tvoja KLASIKA je pre teba predsa len nedostačujúca a rád by si prekročil hranice........)) Možno však na to nemáš. Možno ti chýba vhodný partner, možno odvaha, kto vie????

Bubi

Klystír sa robí práve vtedy, keď črevo obsahuje niečo, čo čaká na vylúčenie. V opačnom prípade predsa nemá význam. Netreba z toho mať zmiešané pocity, je to normálne pre normálnych ľudí, ktorí si vedia sex vychutnávať plnými dúškami.

patrikg

hladam nejake lieky na bolave ucho a na stranke som si precital ake "problemy" trapia niektorych ludi.to uz naozaj nevladzes so sebou,normalny sex ti nestaci?

vychutnavacka :-)

Tiez ma este zaujima ako sa vam to paci...a ci si musim kupit klistyr...nestaci mi sadnut na odsrobovanu sprchu ???:-)))