Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

priberanie, nafukovanie, plynatost....?

Príspevok v téme: priberanie, nafukovanie, plynatost....?
magdik

Uz dlhsiu dobu mam problemy s tym, ze sa najem a brucho mi hned nafukne, naplni sa plynmi a strasne trpim bolestami a ide ma roztrhat..pribrala som 7 kg, co je na mojej postave vidiet a to len v oblasti bruska a bokov...pred par mesiacmi som zmenila jedalnicek, ziadne vysmazane jedla, menej peciva a viac zeleniny a ovocia..ale ked si dam napr zeleninovy salat, moje brucho sa hned vzburi..dnes som uz bola u doktotrky, tak snad daco zistia...aka choroba to moze byt? trapi ma hlavne to priberanie :(

celebrita facebooková

Stará téma: treba gastro vyšetrenie, plus testy na intolerancie potravín a testy na intolerancie cukrov (fruktóza, sorbit a laktóza). Vyšetrenie na celiakiu a helikobaktera urobí gastroenterológ. Treba sa zbaviť parazitov.

Alex27

Hlavne je asi dobré z jedálnička vyradiť pečivo, pretože to nafukuje asi najviac. Myslím že problém bude hlavne v strave. Na úpravu trávenia mne osobne zabral Biopron, ale odporúčam piť veľmi veľa vody, a skúsiť aj nejaké prírodné probiotiká. Na nete ich určite nájdeš viac než dosť :)

meginka18

Ak ti mozem nieco poradit, mozes zmenit cely jedalnicek, ale to ti nepomoze. Tvoje telo obsahuje velke mnozstvo toxinov. Musis detoxikovat!!! Pytas sa ako? moja osobna skusenost je takato: tiez ma strasne nafukovalo, niekedy som trpela zapchami a stravila cele hodiny na zachode. dopocula som sa o skvelej jedinej patentovanej prirodnej vyzive od Herbalife a nie len ze pocas dna nie som nikdy hladna, nemam chut na sladkosti a vela ineho, ale stolicu mam kazdy den!! len tak dostanes vsetko von z tela.Moje problemy su prec.. A samozrejme pi vela vody!! min. 3 litre denne, z toho 2/3 doobeda. Ak chces vediet viac, ozvi sa mi na e-mail.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

priberanie, nafukovanie, plynatost....? - Fórum - ZDRAVIE.sk