Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tep v ušiach

BatmanLM im

Ja to počujem tiež v ľavom uchu a myslel som si, že je to zvýšený tlak. Ale práve som zistil, že je to asi z krčnej chrbtice. Keď dám bradu dopredu, počujem to, keď ju dám čo najbližšie ku krku prestane to. To bude tým sedením za počítačom a v aute. Mal by som určite viac športovať.

kofeinka

skus vysadit kaavu a kofein celkovo mne to pomohlo zistila som ze ked vypijem kavu alebo kolu tak sa mi to hned vrati pritom na usnom to je v poriadku

AdamKrt

Mozu byt aj zapchate cievy. Staci potom trochu zdvihnut tlak, nemusi byt ani velky, alebo sa nejakou pricinou zuzi este cieva, tlak v nej narasta.

Byva to napr. zanasanim ciev tukom. Moze celkom dobre pomoct doplnok stravy Lecitin, ktory odburava cholesterol, precistuje a posilnuje steny ciev.

Priatelka tak mala migreny. Zacala uzivat lecitin, obcas caj z hlohu. Predtym bola na vysetreni tlaku, ci stitnej zlazy a nic nenasli. Ako to zacala uzivat, tak bol pokoj. Posledne to zacala flakat v uzivani, zase sa to vratilo. Moc zdravo sa nestravuje pritom.

Staci, ze sa vlasocnice, ci nejake cievy zanesu, trochu stresu, alebo zmena tlaku, polohy pri lezani - a uz je problem s priepustnostou ciev.

Pritom byva problem to zistit u pacientov, hlavne ak je to v mensich cievkach.

ceky

to mám aj ja....tlak mám v poriadku a pijem viac než je normálne.... pociťujem to iba keď ležím na ľavom uchu.... netuším čo to je...

AdamKrt

Problem asi s tlakom. Moze byt napr. husta krv, treba pit vela vody.

Pripadne vysoky tlak - na regulaciu je dobry caj z hlohu, pripadne lepsie tinktura hlohova.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tep v ušiach - Fórum - ZDRAVIE.sk