Kazdy vecer spinave gatky

Príspevok v téme: Kazdy vecer spinave gatky
monika4566

Ahojte. Nikdy som sa nad tym nezamyslala, no teraz ma tak napadlo, ze ci je normalne ked kazdy den si menim spodnu bielizen a nikdyn ieje cista vzdy su na nej vytoky bielej farby, nic ma neboli ani nic, vytoky nepremokaju ani nic proste ich mam kazdy den. Je to normalne ? alebo by taketo vytoky mali byt len pocas ovulacie ?

earlgrey

anna, ja sa tu nepokusam o vtip. konecne sa mi rozsvietilo. doteraz som si fakt myslel ze iba my chlapi sme prasata, prdime, grgame a skriabeme sa tam i inam. ze mame kadejake problemy pomaly so vsetkym. a dnes som to zistil. vy sa len po cely cas pretvarujete pred nami.

ojka

earlgrey
no vidíš, tak doteraz si sa asi díval cez ružové okuliare,ja nepoznam nikoho takmer dokonaleho, ale ty si sa tu teraz tak rozpísal, ako keby si bol jedným z nich.

mary-anne

monika, na to, ze mas 21rokov, sa vyjadrujes dost detsky a to nehovorim o tvojom zmyslani. tymto ta nechcem urazit, len mi to pride divne, ze takto najzakladnejsie veci neovladas! na to kolko mas rokov. takze tolko! az tazke uverit tomu..
earlgrey- vtipne :DDD

earlgrey

Pre Jeziša. Doteraz som mal o dievčatách predstavu ako o takmer dokonalých nadľuďoch. Myslel som si, že vás nenadúva, ze ste čisté ako ľalie atď. A na tomto fóre som zistil, ako to v skutočnosti je. Nadúva vás ako hospodárske zvieratá, zapáchajú vám časti tela, o ktorých si nechcem ani nechať zdať, pre priazeň chlapa by ste si nechali aj zuby vytrhať. Blééeé

monika4566

alzbee :jj aj ja tak mam a niekedy aj citim vlhko v nohavickach a niekedy ked pisam tiez ho vidim a ked sa potom vytriem aj tam ho niekedy mam aj ty ?

alzbee

monika4566: bielej alebo mierne zltkastej farby je...vzdy vecer, ked si gatky vyzliekam a idem spat, tak je tam zaschnuty...

sajfina

monika ja mám tiež každý jeden deň a som úplne v poriadku :) naozaj,ak nemáš žiaden zo spomínaných problémov a máš len priesvitný výtok bez zápachu,tak si OK :D

alzbee

Aj ja to mávam:)) volám ich čistiace šťavy :D :D keďže pošva si sama udržuje kyslé prostredie a čistí sa takýmto spôsobom...múdry je to orgán :D :D

monika4566

a zapachal alebo ta nieco boello svrbelo ? ano bola som ale nepytala som sa na to, len teraz ma to tak napadlo, ze chcem vediet ci aj ostatne baby tak maju ako ja. Nikdy som nemala ziaden zapal no aspon podl amojho gynekologa ani nic. a vytoky mam uz od 15stky a teraz mam 21 ziadne bolesti nic