Vytok

Príspevok v téme: Vytok
alisdair

Prosim o radu. Uz asi rok mam taky problem, ze v priestore medzi polkami nad konecnikom mi odteka nejaka tekutina. Sprvoti bola bez farby a zapachu. Posledne mesiace je niekedy vsak aj cervenkasta, akoby s primesou krvi. A ak niekde sedim, obcas to presiakne aj cez rifle. Vsimol som si aj, ze ak mam niekedy problem s vyprazdnovanim, teda ak idem na velku az na neaky treti den, tak ta tekutina je taka nahnedasta, akoby obsahovala aj cast ... viete coho. Je mi to dost neprijemne, ale k lekarovi som sa este neodhodlal. Stretol sa s tym niekto?

alisdair

Mozno to budu hemoroidy, kto vie. Ako sa vola ten gel na ne, je volnopredajny? Skusil by som ho a ked nezaberie tak idem za lekarom, pretoze uz sa mi to prestava pacit :(.

dooooolby333

no ja mam s tym tiez taky problem..ale len ked mam pred menstruaciou tak mi to napuchne a je to na dotyk trosku bolestive. a ked ta menstruacia pride tak mi to proste akoby prasklo a tekutina vijde von. a po menstruacii to prestane...ja to uz mam priblizne 2roky takto a bala som sa s tym ist k lekarovi..zatial som zdrava ako rybicka...az na tento problem..hambim sa to povedat

jaaaa489

ja mam tiez taky isty problem,zacalo to pred dvoma mesiacmi,len ja mam aj priznaky na hemeroidy..gel na hemeroidy mi pomohol ale aj tak idem k lekarovi,pre istotu:-)

karioll

vobec som ta nepochopil,hoci uznavam,ze to nic naznamena,treba ist k lekarovi a hlavne viac pit a jest viacej jedal z vlakninou,treba sa vyprazdnovat kazdy den

nikagold

o niecom takomto som este nepocula ale ked pojdes k lekarovi urcite to nebude pre neho nic nove... tak sa odhodlaj a chod, nie je to hanba.
necakaj kym sa to bude zhorsovat...