Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trvalá

Príspevok v téme: Trvalá
Trvalka

Ahojte, tak začnem tým, že mám rovné, dlhé ,farbené vlasy, niesu až tak poškodené, sú lesklé..., lenže chcela by som zmenu a už ma unavuje si každý deň natáčať vlasy(kedže sa mi páčia kučery):). No takže naprv by som sa chcela informovať aké typy trvalých sú a poprosila by som aj vaše skúsenosti s trvalou :) ... Neviem ako sa volá tá čo by som chcela ja, nechcem vyzerať ako baran, len tať také pekné jemné kučery, vlastne ani nie kučery,ale ako len také jemné vlnky. Ďakujem za odpovede :)

KoralinaK

liana, a tvoje vlasky vyzerali po tej trvalej ako? Skus pohladat nejaky podobny obrazok. Mne sa vlasy rychlo mastia, tak by mi to ani nevadilo, keby ich ta trvala trochu vysusila.

liana28

Ja som mala tiez dlhe absolutne rovne vlasy. Dala som si trvalu. Taku peknu, s velkymi vlnami. Vyzeralo to super, bolo s tym menej roboty ako s rovnymi vlasmi. Stacilo iba trochu tuzidla a uces bol nasvete. Trvalu som mala 2 roky, po dvoch rokoch som sa rozhodla vratit k rovnym vlasom, lebo som ich mala vysusene a hlavne polamane konce. Tomu sa asi nevyhnes. Pouzivala som vsetky mozne masky a specialne sampony. Ma to vyhody aj nevyhody.
KoralinaK: Nikdy nebudes mat take vlasy ako na obrazkoch, lebo vlasy budes mat natocene od hlavy - po celej dlzke a nie iba spodok.

KoralinaK

Trvalka, to by aj mna zaujimalo, lebo aj mne sa hrozne pacia kucery, ale vlasy mam uplne hrozne. Poznam kopu bab co mi zavidia vlasy, lebo oni maju kucerave a musia si zehlit, ale ja by som s nimi vlasy hned menila. Ja ich mam tiez dlhe, ale nefarbene, s mojou farbou som spokojna. Presne ako pises, nie ako barancek, ale take jemne kucierky, nieco take by som si predstavovala ja...
www.myhairstylingtools.com
www.popcornnation.com
www.dotcomwomen.com

Tak som zvedava, ci nam niekto poradi :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trvalá - Fórum - ZDRAVIE.sk