Ako schudnut IBA z brucha?

Príspevok v téme: Ako schudnut IBA z brucha?
viewerin

S postavou som inak celkom spokojna, som skor nizsia (163cm) a mam okolo 53 kg, to si myslim, ze je tak akurat. Ale miery mam 90-75-92, hlavne ten pas a brucho mi robia problem. Ako na to? Diety drzat nechcem, lebo sa bojim, ze schudnem z nespravnych miest, z prs. Tak teda cvicenie by pomohlo? Chcela by som dat aspon 10 cm dole z pasa. Ake cviky? Pocula som, ze z brusakov rastu svaly pod tukom a brucho bude este väcsie :( Poradi niekto ako schudnut z brucha? Ale len brucho...

vricka86

presne tak, ani mne sa nepodarilo schudnut z brucha, az kym som realne neupravila jedalnicek. a to som cvicila, makala ako blazon.

dubsicka

no ja uz som napriklad aj podla jedneho chlapa cvicila, uz si vsak nepamatam ako sa volal :D ale davala som to v pohode.

zdencha598

no najlepsie je zacat s videami pre zaciatocnikov, to je predsa jasne :) a vsetky cvicenia su vhodne pre kohokolvek podla mna. ide o narocnost tych cvikov.

mon12ika

No však ale nájsť tie najviac účinné, to je tiež celkom tvrdý oriešok. Lebo všetky videá nie sú vhodné úplne pre každého.

roshnimehra3435

If you want to spend an evening with a beautiful young lady then contact call girls service in Nainital. Please don't be afraid to take his advice. If you are feeling shy, call ladies in Nainital know how to break the ice by taking off a layer of clothing. Our Nainital call girls are waiting for your call..hii.streetgirls.in