darcek od priatela a nespokojnost?

Príspevok v téme: darcek od priatela a nespokojnost?
bystrica

nie som materialistka, ale pytam sa na vas nazor, chcem v tom mat jasno.
mala som okruhle 20 narodky. priatel je podstatne starsi, prijem ma dobry. darcek mi kupil v hodnote 5,-€ a k tomu kvet zo zahrady. nepotrpim si na darceky, ale pravdupovediac som cakala nieco viac, ked viem ze na to ma. ked pocuvam ze ine dievcata dostavaju aj pocas roka darceky, hoci len malickosti od svojich priatelov tak mam otvorenu sanku. nehovorim o zaplateni kavy, alebo koly, to ej ine, ale ako je to u vas a s vecnymi vecami??
zeny, obdaruvavaju vas vase muznejsie polovicky darcekami aj pocas roka?
muzi, kupujete svojim partnerkam malickosti aj pocas roka?

AdamKrt

lipkalipova -Dnes 22:15: vidis a i take som uz jedol, ked som dietoval na zaludok :)

jajka001_: tema pokusu bola o jedle za 3 eura pre 10 standardizovanych restauracnych porcii a nie recept na nonstop zdrave stravovanie za 3 eura.

No a mimochodom, zdravo sa da urobit aj zelenina s ryzou /rizoto/, ci prekladana ryza s kapustou, alebo zelenina s cestovinami, ci rozne inak.

Zemiaky obsahuju vitamin C, v kyslom mlieku su probiotika. V kyslej kapuste je vitamin C i probiotika. V zelenine zase ine vitaminy.

No a kto chce sa zaujimat o takuto temu, nech si pozrie anglicky serial - Chalupa nestaci, kde sa chlapik vyberie do lesa, ci k moru a kuchti jedla zo vsetkeho pozivatelneho co najde, skoro ako praclovek, len s modernou kuchynou :-D

babenka1

nechápem, môj starký pije bylinkové čaje stále, aj minule sme boli u neho, akurát jedol zemiakovú fučku so slaninou a k tomu pil lipový čaj. Čo je na tom divné? Iba ten je chlap, kto vypije k obedu tri pivá alebo liter kofoly?

lipkalipova

ty krtko ho nepozyvas..ty pises aby neprebtal..no ci mi veris ci nie zemiaky s cibulkou som mu este na tanier nedala

AdamKrt

lipkalipova:

a co snad ja Tvojho otca pozyvam k sebe na kysku a zemiaky na cibulke ?!?!!! ;-) Vsak, Ty mu to predostieras... :)

jajka001_

no ale ked sme pri tej strave, ta ma byt pestra a vyvazena, takze mozno navaris niekedy lacnejsie ale inokedy zas musis zainvestovat, aby si nebol podvyziveny.

babenka1

prečo je čaj a zemiaky päsť na oko? Ja napríklad pijem čaj skoro ku každému jedlu, určite je to zdravšie, ako sa nalievať kolou.

AdamKrt

lipkalipova: tak nech si tam hodi uz sodu bikarbonu na neutralizaciu a prestane reptat. Ak sa mu nepaci, moze drzat hladovku.... :)))

Za tu sumu sa daju inak navarit aj rozne cestoviny so zeleninou, ci zeleninove rizota. Ale pre nikoho samostatne sa vyvarat nebude!!! :)))))))))))