darcek od priatela a nespokojnost?

Príspevok v téme: darcek od priatela a nespokojnost?
bystrica

nie som materialistka, ale pytam sa na vas nazor, chcem v tom mat jasno.
mala som okruhle 20 narodky. priatel je podstatne starsi, prijem ma dobry. darcek mi kupil v hodnote 5,-€ a k tomu kvet zo zahrady. nepotrpim si na darceky, ale pravdupovediac som cakala nieco viac, ked viem ze na to ma. ked pocuvam ze ine dievcata dostavaju aj pocas roka darceky, hoci len malickosti od svojich priatelov tak mam otvorenu sanku. nehovorim o zaplateni kavy, alebo koly, to ej ine, ale ako je to u vas a s vecnymi vecami??
zeny, obdaruvavaju vas vase muznejsie polovicky darcekami aj pocas roka?
muzi, kupujete svojim partnerkam malickosti aj pocas roka?

jajka001_

šak acidko, né :) ja take jedlé nahodou lubim
inak ma este napadlo ze ked kvet zo zahrady tak preco nie uz kyticu? aj tak to ma zadara. je mu luto kvetin?

AdamKrt

cajik, Dnes 21:34 - a co by mi malo akoze vadit ? Budem sa hadzat o zem, ze nezijeme v idealnom svete ? :) Prkotiny....

AdamKrt

lipkalipova:
hej, vtipne dievca. Isiel som okolo Kauflandu nedavno a predavaju 10kg zemiakov po 1.49 EUR. Staci osupat, nakrajat, posypat rascou, upiect. A mas pecene zemiacky na rasci, mozes podavat s kyslou sudovou kapustou. Nakrmis aj viac nez 10 ludi... :)

Alebo urobit ich na prazenej cibulke, ci na pazitke a podavat s poharom kysleho mlieka.

Tak co, stale nemozne nakrmit tolko ludi za 3 EURa ? ;-)

/Pre nezainteresovanych - niektori ludia tvrdia, ze sa neda poriadne za 3 EURa najest a ja som tvrdil, ze som robil experiment, ze za 3 EURa dokazem ukuchtit cca 10 restauracnych porcii jedal. A uviedol som niekolko moznosti, receptov, ako sa to da./

cajik

Adam, k tvojej priatelke ktoru musis tlacit na navstevu gynekologicky,to ta teda obdivujem a ta zena by mala skakat od radosti ze ma takeho chlapa. Ale neviem ci ty by si si nemal buchat po hlave,ze mas taku frajerku.

cajik

lipkalipova :DDDDDDDD to si mu teda teraz pekne dala :DDDDDD (pre nezainteresovanych, Adam rad prispieva do tem kde sa jedna o financie medzi partnermi) :))

AdamKrt

jajka001_: vidis to ja robim skoro vsetko pre priatelku...

andrejkaaa:
a preco nie. Neupravenu, nie od modnej navrharky, ale staci ak sa vie sama upravit. I tak milujem priatelku pre to, aka je a nie, co ma nakechlene na tvari... Aj som jej povedal, ze radsej s nou budem o den viac, len nech nejde ku kadernicke...

A co po sexe ? Pouzivame Pharmatex + kondom + prerusovane suloz. Pharmatex nici bakterie, kondom robi druhotnu ochranu, takze nedojde ani k priamemu styku. Priatelka ani ku gynekologicke chodit nechce, sam som ju musel presviedcat, ked som mal podozrenie, ci nema nejaky zdravotny problem. Az pred ordinaciu som ju sprevadzal a pekne tam na nu pockal. Dovolenku som si pre to zobral, aby som ju mohol moralne podporit. Dokonca som bol ochotny ist s nou aj dnu, keby to doktor dovolil :) A placem snad, ked ona mne nevenuje az tolko pozornosti, ako ja jej ? Nie. Pretoze chapem, ze kazdy clovek je iny a kazdy preziva rozne situacie inak.

Ale niekedy sa divim, ako napr. na tomto fore, kolko ludi NEMA problem a len si v hlave mysli, ake maju trapenia...

lipkalipova

adam krtko..a rozdiel medzi muzom a zenou je hlavne ten ze muz navari pre desiatich za tri eura..alebo mu vystacia tri eura na cely mesiac :DD