kvapavka?! poradte, prosim

Príspevok v téme: kvapavka?! poradte, prosim
kvap

dobry den!

mohlo by sa jednat o kvapavku, ak sa mi minuly piatok vyhodila vyrazka na boku, mala som silny vytok, v sobotu sa mi vyhodila dalsia vyrazka na ohanbi a dostala som teplotu a bolesti hrdla, potom ma rozbolela lava slabina a hrozne mi to napuchlo, potom klby aj krize...od bolesti som krivala.

doktor mi povedal, ze je to herpes a dal mi antibiotika a mast...lenze ta vyrazka vobec nevyzera ako herpes. skor, co som si pozerala na nete, to vyzera ako kvapavka...

dnes ma to konecne prestalo trochu boliet, inak od soboty sa to len zhorsovalo.

priatel ma presne to iste, len mu to neskor zacalo, ale podobne vyrazky mal uz od juna. my me spolu od jula.

a este nieco je zaujimave...mame hrozne zive nocne mory a pri nich pocit, ze sa dusime.

no tak ja neviem, ci je to herpes...

poradte, prosim!

kvap

ved to ja viem, ze je to len vyter a najskor mozem ist v pondelok, kedze zajtra je nedela... uz sme dohodnuti aj s priatelom.
len som sa pytala, ci by to podla priznakov mohla byt kvapavka, alebo ci su take priznaky aj pri herpese.

karioll

ved to je jeden obycajny vyter na urcenie diagnozy,chod k inemu respektive venerologovi ako som ti pisal a co najskor,lebo neplodnost asi nie je to co od zivota chces

kvap

bol...jemu povedala, ze to ma od holenia...lenze on to mal aj na clenkoch a na zapastiach a to vysvetlila, tak ,ze je to z predchadzajucej infekcie, co mal. a to bolo este v juni. odvtedy mu to nezmizlo (iba na zapastiach)