Neprestavajuca hnačka

Príspevok v téme: Neprestavajuca hnačka
Martin258

Ahojte mam taky problem uz asi dva dni mam neprestavajucu hnacku a zacinam sa bat o zdravie.Vzdy ked sa napijem alebo co do 10 minut som na wc a je to zase zo mna vonku pijem vela aby som nebol dehydrovany, pijem Fatru a Magnesiu a jem take lahke jedla ako suchare zemiaky atd?Skusal som aj zivocisne uhlie ale nepomohlo, neviete poradit co s tym?
DAKUJEM KAZDEMU ZA SKORU ODPOVED A ZA RADU!

eskii

... malanynka... inak to cierne uhlie som tiez skusala, ked som mala problemy a tiez mam pocit, ze to nejak nefungovalo... mozno som si dala toho malo, neviem... lebo napriklad aj Paralen si musim davat dve tabletky, aby mi zabrali... len to sa zase prekracuje davkovanie a tiez to nie je dobre pre telo istotne... preto som bola rada, ze pri Optifibre mi stacilo to davkovanie, ktore sa uvadza...

lekarniktaargeta

Momentálne v lekárňach zo všetkých dostupných prípravkov na hnačku je málo takých, ktoré by liečili príčinu hnačky. Mnohé z voľnopredajných prípravkou pôsobia na princípe zahusťovania riedkej stolice a podobne. Jedným z mála prípravkov na trhu pre dospelých je produkt BERSERRA, ktorý svojim antibiotickým aktivitou napomáha k rýchlemu vyriešeniu problému. Výsledky sú výborné. Viac sa dočítate na www.vedeckestudie.sk, prípravok BERSERRA si viete objednať na stránke www.taargeta.sk alebo vo svojej lekárni.

malanynka

ked mam za seba povedat, tak cierne uhlie u mna nezabera. poznam ho odmalicka, zakazdym sme ho doma mali a nasi si ho davali. ale u mna takyto efekt nema, ako by som si predstavovala. lepsie mi vlaknina zabera v takychto crevnych tazkostiach.

eskii

… zazrivienka… som si skusila vlakninu nasadit uz ked som citila, ze to zase na mna prichadza... v tomto predvianocnom obdobi si myslim, ze sa to dalo aj cakat... a mozem povedat, ze vsetko je okej... ako nejdem zase tvrdit, ze v sekunde sa mi zlepsilo, ale uz na druhy den som citila, ze je to lepsie... tak to asi stalo za to vyskusat...

zazrivienka

ja si zase myslim, ze nie je dovod na to, aby pri kazdej tazkosti sa utekalo rovno k lekarovi. vsak hadam vieme posudit, ze z akych pricin mame taketo problemy a ked nezaberu taketo rady, tak potom som za, aby sa vyhladala aj lekarska pomoc.

maswa

Takéto chronické stavy ako hnačky patria do rúk odborníkom, nie tu tieto babské rady. Môže to byť hocičo, je tam určite zápal, senzitivita na niečo .... veľa možností. Gastroenterolog nejky dobrý, nie len ATB a Endiex. U môjho otca to bol predzvesť ulceróznej kolitídy a pomohla biologická liečba, probiotiká a "tíšenie" zápalu čreva Butyrate Infusion. ale určite by som to nepodceňovala.

zazrivienka

eskii no ako moja, mas to vyskusane? napis nejake info, ci ti to zabralo aj ked islo o problemy takehoto charakteru. zide sa veru aj takto informacia aspon mne teda. nehovorim, ze tiez ma trapi nieco podobne, ale nevies, ci sa nieco take nepritrafi. alebo by som minimalne vedela potom poradit dalej.

alexaja

blanika15 tak to hej, ked mas nieco overene, co ti lepsie funguje, tak by bolo asi divne sa vracat k niecomu inemu. treba sa takto popytat a poskusat, aby clovek nasiel, co mu bude najlepsie pasovat.

blanika15

alexaja mne napriklad zafunguje aj to toto uhlie. sice uz som to neskusala, ked mam tuto vlakninu. ked si to ale porovnam, kym sa ucinok dostavil po uhli, tak to trvalo podstatne dlhsiu dobu nez po vlaknine, takze v tomto je u mna vitaz jasny. ked su zaludocne problemy, tak clovek chce, aby cim skor presli.