Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neprestavajuca hnačka

Príspevok v téme: Neprestavajuca hnačka
Martin258

Ahojte mam taky problem uz asi dva dni mam neprestavajucu hnacku a zacinam sa bat o zdravie.Vzdy ked sa napijem alebo co do 10 minut som na wc a je to zase zo mna vonku pijem vela aby som nebol dehydrovany, pijem Fatru a Magnesiu a jem take lahke jedla ako suchare zemiaky atd?Skusal som aj zivocisne uhlie ale nepomohlo, neviete poradit co s tym?
DAKUJEM KAZDEMU ZA SKORU ODPOVED A ZA RADU!

glob

Smecta, v lekarni.Prašok do vody
Magnéyium podporuje vylučovanie. ?
Banany, varená mrkva rýža, zemiaky, ryžové mlieko.čierny čaj, pit po lyžičkach čajik a prevarenú vodu.pomaličky niekedy jeden den nejesť.

mirriamka

juliana prave naopak s hylakom vobec nemam dobre skusenosti, ja ani manzel, vobec nam nezabral. namiesto toho uz kupujem len enterol a vzdy ho mam pre pripad nudze doma v lekarnicke

Juliána M.

Najúčinnejší liek v mojom prípade boli kvapky HYLAK FORTE v kombinácií so živočíšnym uhlím.
- HYLAK kúpite voľne v lekárni stojí necelých 10 Eur.
- dáva sa po 40 kvapiek 3x denne. (je dosť kyslí takže odporúčam zapiť vodou)
Pre lepší efekt sa musí kombinovať so živočíšnym uhlím ale musí byť medzi nimi odstup 2 hodiny. (PR: ráno si dáte hylak počkáte dve hodiny dáte si živ. uhlie, a znovu čakáte dve hodiny dáte si hylak a potom uhlie a dookola to isté)
Živočíšne uhlie som si dávala 2-3 tablety 3 krát denne.
Neverila som ako rýchlo s kombináciou týchto liekov budem fit :)
Samozrejme je to individuálne každému pomáha niečo iné ale ja som aspoň našla recept do budúcna.

Juliána M.

Najúčinnejší liek v mojom prípade boli kvapky HYLAK FORTE v kombinácií so živočíšnym uhlím.
- HYLAK kúpite voľne v lekárni stojí necelých 10 Eur.
- dáva sa po 40 kvapiek 3x denne. (je dosť kyslí takže odporúčam zapiť vodou)
Pre lepší efekt sa musí kombinovať so živočíšnym uhlím ale musí byť medzi nimi odstup 2 hodiny. (PR: ráno si dáte hylak počkáte dve hodiny dáte si živ. uhlie, a znovu čakáte dve hodiny dáte si hylak a potom uhlie a dookola to isté)
Živočíšne uhlie som si dávala 2-3 tablety 3 krát denne.
Neverila som ako rýchlo s kombináciou týchto liekov budem fit :)
Samozrejme je to individuálne každému pomáha niečo iné ale ja som aspoň našla recept do budúcna.

Severka

ja som nejedla dva dni, lebo chorá. Bolí ma hrdlo, no mám problémi s prĺtaním a tiež ma navštívila hnačka. To asi s hladu či čo.

rybka1347

Snažila som sa prečítať posledné vaše príspevky - pozorne. Hnačky sú rôzne a najrýchlejšie prehrmí tá zapríčinená jedlom akým koľvek. Ja som sa trápila hnačkou veľmi dlho. Nebola zapríčinená jedlom ani psychikou, ale pravde - podobne som vraj mala SYNDROM DRÁŽDIVÉHO ČREVA /je to jedno, či tenkého alebo hrubého/. Málo kedy skoro vôbec som sa z domu doobeda nepohla lebo som behala na záchod. Či mi veríte alebo nie mne veľmi pomohla DELENÁ STRAVA. Už po 2 dňoch ako som prešla na delenú stravu všetko ustálo. Ja držím delenú stravu, ktorá sa delí do 3 skupín: živočíšna, rastlinná a neutrálna. Stále som najedená - žiaden"jojo" efekt a stolica ráz denne, úplne normálna.
Všetkých pozdravujem!

RNG

Probiotik je kopa a kazde z nich pre nas vyraba ine latky, ci uz vitaminy, obranne latky alebo ine ziviny a pomaha travit. V jogurtoch su obvykle len 3 druhy, tj jogurtove kvasinky. Kto si chce nasadit dobru crevnu floru musi brat viacero probiotik, nie len bakterie jogurtoveho kvasenia.

RNG

Este raz opakujem v crevnej flore je az 10 na strnastu organizmov rozneho druhu(napocitali ich az 33 tisic roznych) ked je ich vyse 90% uzitocnychm, tj probiotik, tak mame dobru crevnu floru. Inac sa skodlie osadenie snazi creevo vyhodit hnackami. Takze ked chceme mat dobru crevnu floru, musime si ju dosadzat pravidelne a kazdodenne krmit zmesou mikrovlaknin.
Probiotika, co predavaju si len malicky zlomok toho, co potrebujeme v crevnej flore, takz aj na pohlad obrovske mnozstva ako 100 miliard(billions v anglickych zdrojoch), tj 10 na jedenastu treba este najmenej 1000 krat rozmnozit,

Betulena

Mňa najviac zaujalo ako hovoria ľudia o probiotikách, že je ich veľa v jogurtoch. Určite v tých domácich áno, pretože sa vám v priebehu jedného dňa pokazia. Myslím, že probiotiká, ktoré môžeme nájsť okolo sú zakysané výrobky a bryndza. Čo ale v tom prípade,keď to niekomu nechutí? Veď probiotiká a prebiotiká sú predsa veľmi dôležité, aby fungoval náš tráviaci systém nie? Nikušik - mamina mala tie laktobacily :) Minule ich už v lekárni nemali, tak kúpila Biopron forte, tiež veľmi dobrý.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neprestavajuca hnačka - Fórum - ZDRAVIE.sk