Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pichanie v hlave

Natalia123

Najskor to je spazmus v krcnej chrbtici, pokial je pichanie v hlave taky pocit elektrickych impulzov, palčíva, pichava bolest. tak je to blok v krcnej chrbtici. mas zablokovany nerv, a treba ist fyzioterapeutovi ktory ta odblokuje,a nasledne budes rehabilitovat. bude to trvat velmi dlho kym sa polepsi. ovsem ak je to tento problem.

dializa

už asi 3 dni ma picha v pravo hore na hlave.mam asi tyžden vytiahnuty zub v pravo dole,a niekedy to picha vzajomne,je to velmi intenzivne pichanie.neviem čo ma robit či mam ešte čakat,alebo ist k lekarovi.ten zub čo bol tahany tak bol tiež velmi zapaleny.poradit prosim.

jessica56

Ahojte, mňa pichá pri sánku, či ako sa to volá, tak na ľavo hlava, sa to ťahá až pri ľavé oko. Čo to môže byť?? ĎAKUJEM!!!

michaela1234

ahojte akurat som sa o tomto chcela ist poradit a teraz tu čitam taku istu temu ...
asi nie som jedina no je to fakt neprijemne čo to može byt

gabča

prosim poradte mi!!!!30 ROKOV MA NIJAKO ZVLAšTNE NEBOLILA hlava ani spanky.Až teraz posledne tri dni ma pichaju spanky,ledva vidim na oči nezaberaju ani lieky ani geliky....ide mi explodovať hlava akoby som tam mala bombu ktora ma každu chvilku vybuchnut a tie hrozne tlaky a otrasne pichanie v oboch spankoch až nad uši hore k hlave ....

brenkacova

ahojkii chcela bi som vediet co to znamena ket ta picha v hlave to pride tak necakane chcela bi som to vediet ci nieco vazne dakujem

AdamKrt

Pripadne proti migrenam moze uzivat aj caj Lapacho.

Ako to citam, same pozitivne ucinky....
Citujem:

"Lapacho je vnútorná kôra stromu Tecome lapacho, ktorý sa vyskytuje v lesoch Brazílie, severnej Argentíny a Paraguaye. V Andách dosahuje vek až 700 rokov. Lapacho obsahuje katechíny, saponíny a bioflavonoidy, ktoré sú aktivátormi látkovej výmeny. Chinóny posilňujú už v malom množstve imunitu. Lapacho odstraňuje toxické látky z tela, harmonizuje činnosť pečene a obličiek, podporuje trávenie. Lapacho má protiplesňové a antibakteriálne účinky, posilňuje imunitný systém, harmonizuje látkovú výmenu (napr. po chemoterapii), posilňuje činnosť srdca a harmonizuje krvný obeh. Lapacho má pozitívny vplyv pri liečbe leukémie, eliminuje opuchy, odstraňuje usadeniny v krvnom obehu, normalizuje výmenu cukru. Lapacho prispieva k zlepšeniu stavu pri chronických ochoreniach (Parkinsonova choroba, reuma, skleróza multiplex), posilňuje a normalizácii činnosti sexuálnych orgánov, odstraňovaní migrén a miernení bolesti."

AdamKrt

burry:

pichanie moze byt sposobene upchatymi vlasocnicami v urcitych oblastiach. Dochadza tam potom k zvyseniu tlaku, ich navretiu a tym padom to niekde tlaci a pobolieva.

Dobre je precistit si, odburavat usadeniny napr. kombinacia uzivania Lecitinu + Hlohova tinktura alebo caj. Hloh odburava rozne usadeniny z ciev a reguluju krvny tlak.

Ludia, co mavaju problem s tlakom - nizky, ci vysoky, mavaju migreny. Treba si ho zmerat...

burry

Zdravicko citam vase prispevky a skor som sa na otazku pichania v hlave dozvedel o migrene, pls skusil by mi vysvetlit co to fakt je?? Moju mamu to strasne casto picha na pravej strane hlavy. Bol by som vam velmi vdacny. Dakujem za pochopenie

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pichanie v hlave - Fórum - ZDRAVIE.sk