Neviem presne na čom som...

Príspevok v téme: Neviem presne na čom som...
cyyber

S priatelkou sme spolu pol roka. Máme obaja 17. Keď sme spolu začínali dotíkal som sa jej zadku, pŕs pri bozkávaní. Nič nevravela , že jej to vadí ale zdala sa mi byť trochu divná.Neposlala žiadnu SMS,na nete sme si skoro ani nepísali a keď sme boli spolu rozprávali sme sa normálne a dosť veľa ale niečo mi stále nesedelo.Hlavne po bozkávaní a tých dotikoch zostala "iná".Taká decká by som povedal.Ja som netušil kvôli čomu to je.Ale po čase mi to bolo ozaj divné tak som sa jej to spýtal.Bolo to kvôli tým dotikom, že nie sme na to pripravení.Mali sme o tom debatu a ja som jej povedal že nebudem nič robiť dokial ona nebude chcieť.Aj keď som po nej túžil ktoril som to.Po čase myslím , že naznačila že môžem sa jej dotíkať aj na takých miestach.No pohádali sme sa a mi to vyčítala že čo to robím.Povedala že nechcela mi nič hovoriť lebo jej to bolo trápne.Hádka bola kvôli nej a kvôli niečomu úplne inému tak po čase sa mi ospravedlnila a povedala že všetko hovorila hlúposti v hneve.Tak ja som sa jej dotíkal tak ako predtým.Po jednom vášnivom bozkávaní kde som sa jej dotíkal skoro všade, okrem rozkroku, som sa jej aj niekoľko krát pýtal či to nevadilo. Vždy povedala že nie, že vôbec a vyzerala pri tom presvedčivo.tak to robím doteraz.No znova sa mi zdá byť trochu taká iná ako keď sme začínali a dotíkal som sa jej tak.Prečo?Vrevela že to nevadí.Aj počas "toho" mi neodsunie ruku alebo nekladie nejaký odbor.Skôr naopak.No keď skončíme zostane taká iná.Sex sme nemali ešte a preto píšem aj sem lebo nemám skúsenosti, a neviem čo si myslieť

tinulkaaa

alebo este nema taku doveru k tebe, vytvarajte si doveru k sebe, robte viac spolocnych veci kolieskove korcule, bike, nakupovanie...uvidis ako potom bude pristupovat k tebe

tinulkaaa

cyyber
tak ved mas nejaky cit, tak zaklad nechod na nu prirychlo, aby ta neodkopla, lebo kamoska tak jedneho odkopla tiez

ojka

suhlasim aj s jajkou aj kariollom, asi je dosť plachá podľa toho ako ju opisuješ a hanbí sa. A možno sa ti hanbí povedať aj to,aby si znovu spomalil.Potrebuje asi čas. Ale hlavne na ňu netlač.
Dúfam,že to dáte všetko do poriadku. Držím palce (:

jajka001_

ja si myslim ze nevie co chce. aj to chce, aj nie. pomaly, nenasilne, tak ako to robis. keby nechcela, tak ti povie.