Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stale studene ruky...:/

Príspevok v téme: Stale studene ruky...:/
kacingeska_8

Chcem sa opytat co moze byt pricinou toho ze mam stale studene ruky..napriklad aj v lete ked je vonku strysne teplo.moze byt aj vykurena miestnost mozem byt naobliekana aa ruky su stale jak z mrazaku.aj ked som oblecenaa v mikine alebo aj bunde a vsade mi je teploo taak na ruky mi je zima...nechapem preco..da sa s tym daco robit??prosim pomozte mi.ked su moc studene trosku to aj boli..:(

jajka001_

dik, chemicke znacky si este pamatam :) zeleninu jedavam, snad v dostatocnom mnozstve, ved keby nie, bolo by to vo vysledkoch krvi nie? teraz som bola...ja pijavam zeleny caj a aj kavu na tlak. hloh to je pre mna novinka, popozeram, este ma zaujalo ze aj v zihlave je zelezo, to je potom aj v zihlavovom caji ze? ja mavam odjakziva ze studene ruky, ale take az neprijemne ako kacingeska_8 som mavala v urcitom obdobi len. stacilo ze zacalo byt chladno, ani nie zima a prsty uplne necitlive, aj na rukach aj na nohach, az to bolelo, a dlho trvalo kym to preslo.

AdamKrt

jajka001_:

tlak sa da regulovat ako som pisal hlohom. Vysoky znizi, nizky zvysi. Zelezo sa da doplnat potravinami. Pozri napr. na zlozenie, co obsahuje Fe - ferum, zelezo...

kucharka.madness.sk

lepsiebyvanie.centrum.sk

jajka001_

ja mam aj nizky tlak a asi aj malo zeleza, v pohybe to nebolo, ani dehydratacii. ja som vtedy dost slabo jedavala tak myslim ze to bolo tym

AdamKrt

Zle prekrvenie ciev. Mozno upchate. Tu moze na precistenie ciev pomoct lecitin.

Alebo problem s tlakom, da sa uzivat hlohovy caj, alebo lepsie hlohova tinktura.

Niekedy moze byt aj nedostatok pohybu. Ked ma clovek dobru fyzicku zataz, rozprudi sa mu krv. Takych par km na bicykli, ci behu, alebo rychlej chodze, ci ina zataz, paradne rozpumpuju srdce i krv. A clovek sa hned citi lepsie...

jajka001_

poznam tiez som to mavala...nedostatocné prekrvenie...nie je to z toho ze malo ješ? inak som pocula ze zla cinnost obliciek, neviem ci je to pravda, ja to uz nemavam

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stale studene ruky...:/ - Fórum - ZDRAVIE.sk