FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Pivo + vlasy?

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Pivo + vlasy?" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Krása
    jednoockoo13.09.09 10:50

ahojte, neviem ci sa uz o tom tu pisalo, ja som to nenasla, ale a pocula som o niecom takom ze pivo zlepsuje kvalitu vlasov? samozrejme nie pit, ale prelievat si s nim vlasy po umyti. mate s tym sksuenosti? :) ja si momentalne vlasy prelievam zihlavovym a kamilkovym cajom, na striedacku,ale skusila by som rada aj nieco ine :) mate s tym skusenosti? :)

• Bubaa14.09.12 13:38

pivo tvaruje uces vyzivuje ho obsahuje vitamin B proti padaniu vlasov su leskle silne vyzivene pivo vysmrdi do hodiny urcite je to ako lak na vlasy ak chcete mat silnejsi uces staci si jemne kvapkat pivo na ruku a vcesavat do umytych trochu vlchkých vlasov ak sa bojite ze vam stvrdnu velmi vlasy ako droty rozriedte pivo s vodou najlepsie so zihlavovvym cajom zarucujem zlepsenie kvality vlasov ..na vlasy je aj dobra maska zltok 1/2 ml.l olivového oleja med ,pivo, a ak mate lupiny aj drozdie je to super aj na tvar vlsy vycisti zbavi lupin starej pokozky vyzivy a su krasne zdrave a leskle ak sa stiepia vlasy doplnte telo o zinok a vyt B-slivky,zelenina,pivo,drozdie,vajicko najlepsie su vlocky-vlasy nepadaju mate silnejsie vlôasy,nechty,pokozkz,travenie ste krajsie a chudnete odporucam jemne vlocky samozrejme konzumovat nie na vlasy maska :)) ak mate baby otazky napiste mi poradim s hocicim ttezi@azet.sk

• Peter Bauer19.02.12 21:55

áno,najlepšie je tmavé pivo...vraj Krušovice,za svoje účinky vdačí obsahu sladu chmelu alkoholu.. v kmbinácii s ostatnými súčasťami,kt robia ideálne efekty/môže byť aj na blond dvlasy./tmavé pivo/Len do neho nelej borovičku.Budú smrdieť a nepustia Ťa ani do autobusualebo taxíka-

S vínom to neskúšaj.Gin neodporúčam napriek tomu,že kvalitný Gin nesmerdí.Ale vlasz budú také Zvláštne spľasnuté ... ani vodku.

• zulah19.02.12 19:43

nechat tak aa este ja by som sa chcela opytat ze ci tmave pivo alebo svetle? myslim, ze je to jedno :D ale predsa, ako to je ?

mam aj ja jemne vlasy a bez objemu, tak by sm to chcela skusit + posledne si preplachujem vlasy zihlavovym cajom

• muhaha19.02.12 19:05

A keď sa vlasy pivom opláchnu, mám to pivo spláchnuť vodou, alebo ho mám nechať tak?

• sweater*19.02.12 18:41

jednoznacne mozem povedat ze ak si preplachnes vlasy po umyti pivom budu ti krasne vonat :)

• eam19.02.12 18:16

Ja som to tu už niekde písala, že pivo môžeš použiť ako tužidlo, či aj vyživuje, to už neviem.

• mimi63619.02.12 16:49

Ahoj, ja som pocula, ze pivo funguje jednak ako tuzidlo a dodava vlasom objem. Tak som si pred tyzdnom skusila oplachnut vlasy pivom, pretoze moje su velmi riedke a jemne a naozaj musim povedat, ze efekt bol dokonaly ! Moje vlasy konecne mali ako-taky objem, nadherne sa leskli a boli pevnejsie.. a este musim dodat, ze moje vlasy sa velmi ale naozaj velmi tazko rozcesavaju, niekedy ich rozcesavam aj 60min, no teraz isli rozcesat velmi lahko.. :) u mna len same pozitivne vysledky, co sa tyka oplachovania vlasov pivom, odporucam velmi. :)

• cervello20.05.11 21:47

Ahoj já mám tiež skúsenosť, no takú istú - pivo sa správa ako tužidlo. No , že vraj naše babička ho používala na to ,aby mala lesklé vlasy. V každom prípade pivo obsahuje veľa užitočných zložiek ako je vitamín B a regeneračné látky. Určite vyskúšaj pivové šampóny aj keď musím povedať, že príroda je príroda.....

• pajtaska20.05.11 20:55

podla man to nemá žiadny účinok na vlasy len je to ako tužidlo neverim že to vyživuje vlasy, ale ak by sisi dala každý den jeden pohárik tak si dodáš B vitamin a to prospieva vlasom a pleti vyživa zvnutra.Skus kvyty nepoliat len natierat vodou ako ti zvednu.

• freestylerka20.05.11 19:35

vyskúšaj regeneračný vlasový šampón

s obsahom piva ..

myslim že budeš spokojná ..

• sssa18.05.11 16:06

bibba zas pivo toľko alkoholu neobsahuje:D .. a pivo je celkovo zdravé, keď sa pije s mierou a nepije sa samozrejme už príliš často

• blink_18218.05.11 15:21

ako pivový zábal áno ale ak si ho dáš na suché vlasy tak riskuješ samé zlepené vlasy... pôsobí totiž ako mierne tužidlo

• zuzic15.09.09 19:09

bibba: mne to na padanie pomohlo, najskor som nechcela ale potom som uz bola taka zufala ked nepomahala zihlava, tabletky vyzivove...tak som bola za vsetko:D a pomoho. teraz musim iba cakat kym mi narastu vlasy lebo mam na boku take male jemnucke...

• bibba14.09.09 22:23

fakt to pomaha na padanie?

• zuzic14.09.09 20:13

ja som si davala dost dlhy cas ked mi to tu niekto poradil lebo mi padali vlasy. no a prestali padat, neviem co kvoli tomu ale mozno ano, a kamaratky co o tom nevedeli mi zrazu zacali hovorit ze ake mam pekne vlasy take leskle...oni pri umyvani pivom boli take zlepene a smradlave ale postupne to vyprchalo. ale len tak by som si to nedavala ja som to robila hlavne kvoli padaniu...

• bibba14.09.09 18:10

neboj sa, to mi napadlo ale skus sa pozriet dole co pisala: Dala som si svetle asi 12-stku zlaty bazant ... ono to posobi ako tuzidlo.. .Vlasy som mala take ,,zlepene"..

• qwertzu14.09.09 07:19

je aj nealko pivo... BIBBA

• bibba14.09.09 04:19

neviem ci je alkohol taka super uzasna vec na vlasy ale ako myslite

• jednoockoo13.09.09 11:12

ZUJKY dakujem:) asi to bduem skusat niekedy vtedy ked si bduem ista ze ostavam doma, kebyze to aj na mna tak hrozne posobilo :D

• ZUJKY13.09.09 10:55

Ahoj, ja mam skusenost.

Som spinava prirodzena blond.

Dala som si svetle asi 12-stku zlaty bazant ... ono to posobi ako tuzidlo.. .Vlasy som mala take ,,zlepene".. Nebolo to zle.. .neviem to tak spravne povedat :-). Boli take tvrdsie a take po pramenoch zvyraznene.. .

Ale skusala som to len raz, nevyhovolalo mi to a odvtedy uz nie. Radsej kamilky :)

Nový Príspevok

NOVINKA! Odteraz môžete ku každému príspevku vkladať aj obrázky.

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov. Pridaním príspevku do diskusného fóra potvrdzujete, že ste si prečítali a súhlasíte s pravidlami diskusného fóra

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Prežite krásy zimných dní a vianočných chvíľ v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

AKCIA!!! 1 balenie + 1 balenie STRONG NATURE Zelenej kávy 20 kapsúl zdarma!

AKCIA!!! 1 balenie + 1 balenie STRONG NATURE Zelenej kávy 20 kapsúl zdarma!

Ku každému baleniu hociktorého STRONG NATURE prípravku, ktoré si objednáte cez náš e-shop www.strong-nature.sk , dostanete jedno balenie STRONG NATURE Zelená káva 20 kapsúl v hodnote 16,92 EUR zdarma.

^ Späť na vrch