Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Frontin - uzkostna porucha

excentrik

Frontin je to iste, ako Xanax. Asi najznamejsia vec na uzkost a fobie. Ak niekto tvrdi, ze je slaby, asi ma slabu davku.. :-)

MOJETRAPENIE

DOBRY VECER. CELY MOJ ZIVOT SOM NEBRALA ZIADNE LIEKY NA NERVY. MAM 27ROKOV A POSLEDNE DVA ROKY SOM NA LIEKOCH SERLIFT A FRONTIN.CELE DETSTVO SOM TRPELA A VELMI Z OTCOM MA DIAGNOZU SCHIZOFRENIU MOJU MAMINU MAM NAJRADSEJ NA SVETE.POCAS TOHOTO OBDOBIA SOM MALA PRIATELA 4 ROKY ZACAL PIT A DOPADLO TO TAK ZE MA DOBIL DO KRVI PRISLA PO MNA RYCHLOZACHRANKA MALA SOM ROZBITY NOS VYHODENE RAMENO NIKDY NATO NEZABUDNEM ESTE MA AJ CELY CAS PODVADZAL. UKONCILA SOM STREDNU SKOLU EKONOMICKU A VRHLA SA DO PRACE FABRIKY CASNICTVO A TO MA ZNICILO ROBIEVALA SOM 24HODIN ALEBO 16TKY SVADBY AKCIE DO RANA.MYSLELA SOM SI ZE VSETKO ZVLADNEM BOLA SOM SILNA BOJOVALA SOM ABY SOM POMOHLA RODICOM. ALE SKOLABOVALA SOM V POSLEDNEJ PRACI TAHALA SOM DVA TYZDNE V KUSE VELA HODIN V TARTUFE V BELADICIACH A TO BOL MOJ ZACIATOK KEDY VSETOK STRES NATLAKY NA MNA SPADLI. PRVYKRAT SOM MUSELA NAVSTIVIT PSYCHOLOGA PSYCHIATRA ODVAZALI MA RYCHLOZACHRANKY MALA SOM PRECERPANY ORGANIZMUS A Z TOHO MAM PANIKU STRACH UZKOST NEDA SA MI VYSADIT LIEKY SKUSALA SOM TO VELAKRAT ALE BOJIM SA A VELMI ZLE SA CITIM.
NAVYSE MAM PRIATELA A CHCEME BABATKO A NEMOZEM HO MAT LEBO NEMAM ZDRAVIE. MOMENTALNE PODNIKAM SAMA MAM OBCHOD Z ODEVAMI PREDTYM SOM ROK NEVYSLA Z DOMU.BOLA SOM TEHOTNA ALE NEMOHLA SOM SI BABATKO NECHAT KVOLI LIEKOM. STARAM SA O RODICOV NEMAME VOBEC PENIAZE NEMAME ZDRAVIE A JA SA VELMI TRAPIM...
TO JE LEN MALA CAST MOJHO ZIVOTA JEDINE CO BY SOM ESTE CHCELA VYSADIT VSETKY LIEKY BYT ZDRAVA MAT DIETA A POMOCT RODICOM ALE AKO KED TENTO NAS SVET JE VELMI TAZKY..........

Kamco97

Ahojte čo by my mohlo pomôcť. Proti stresu uzkosti Točieva sa my hlava mam 14 rokou a už sa my točieva a mam zavraty a som unaveni už do obeda :( A už mam aj zli pocit strašne že ako takto budem žit

Tonnie

Mili spolupacienti, ja som uzivala Frontin asi 6 rokov, zo zaciatku mi pomohol ale postupne mi prave tento liek ublizoval. Je to droga! Vysadte ho co najskor, postupne znizovanim davky, neuzivajte ho dlhsie ako jeden rok, je vysoko navykovy. Okrem toho uzivam 8 rokov antidepresiva Citalec.
Prajem vam vela uspechov!:*

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Frontin - uzkostna porucha - Fórum - ZDRAVIE.sk