Frontin - uzkostna porucha

zdravy

ano benzodiazepany su navykove a kazdy dobry psychiater by mal pacientovy povedat, ze ich ma uzit iba ked mu je dost spatne. ja som bral frontin 3x denne po 0,25mg cely mesiac. za tri dni som ho vysadil. po vysadeni som mal kratke navalove uzkosti ktore presli podanim ineho lieku ktory som ukonci po tyzdni a od vtedy som mal pokoj od panickej poruchy asi 4 mesiace.

Taxim

Nadnarodne spolocnosti farma to je obrovsky biznis. Kaslu na cloveka, len zer ich lieky stan sa na nich zavisly a potom s teba urobia narkomana. Hoci si bol na legalnych drogach ktore ti predpisuju nasi nevzdelani superodbornici. Hlavne, ze potom dostanu pozornost farma a to dovolenku ako bonus. Este aj do oci ti budu tvrdit ze tie ich lieciky nemaju neziaduce ucinky a ze vsetko je to v tvojej hlave.

Taxim

Kazdy lekar ktory pise bezodiazepiny dlhodobo je idiot a mali by ho zavriet a tam mu to svinstvo davat,aby vedel co to je a co predpisuje nic netusiacim pacientom. Ano je pravda ze k ulave dojde po uziti frontinu ale potom dojde k tolerancii liek prestane ucinkovat u kazdeho je to ine, ale potom nastupi zavistlost a je to horor trvajuci dlhu dobu. Prosim neberte to!!!!!

Taxim

Ahoj. Nikdy neberte Frontin je to silne anxiolytikum. Je to vlastne genericky Xanax. Ale Frontin je ovela horsi. Alprazolam to je ucinna latka obidvoch liekov je velmi silna a 0,5 mg sa rovna 10 mg diazepamu. Frontin patri medzi lieky s vysokou navykovostou,velmi tazko sa ho clovek zbavuje uz po mesacnom brani. Je to totalne svinstvo. Znici vam zivot a stanete sa otrokom tohoto lieku. Aj na detoxikacii len tazko pomozu.lebo abstinencia musi trvat od 6 do 12 mesiacov a aj tak sa mozu vyskytovat dlhodobe neziaduce ucinky- meni chemiu mozgu a ked ho clovek prestane brat postupne, aj tak pretrvava dhodobo v tkanivach a nici vsetko co moze.Metabo
lizmus je naruseny,odide imunita atd. Zbavit sa ho je hotove peklo a je to jeden z mojich najhorsich zazitkov v zivote.

RNG

Ide zima, slnka je malo, ludia trpia nedostatkom vitaminu D-3, ktory podstatne ovplyvnuje imunitu aj nervove procesy. Davka najmenej 2000-4000 IU je odporucana proti depresiam a podobnym nervovym problemom.
Bezpecna davka je az vyse 10 000 IU, takze sa toho netreba bat, ze sa clovek predavkuje.
Telo samotne pri opalovani vie totiz vytvorit denne vyse 10 000 IU vitaminu D-3.
Pozor na synteticku formu D-2, ta nie je bioidenticka D-3, len zhruba podobna a preto sposobuje zamorenie tela.
Farmacia ju tlacila vyse 50 rokov a na zaklade tejto telu cudej formy su rozne zastrasovania o predavkovani este dosial vo vedomi lekarov, co ale neplati na D-3.

melinda2102

mozem sa opytat?baby ktore beriete alebo ste brali frontin, v neziaducich ucinkoch bo co to je bolo pisane aj to ze vam to moze porusit cyklus!prejavilo sa tu u niektorej z vas?prosim dajte mi vediet:(..dakujem

Tony 11-

Ja beriem frontin na uskostnu poruchu uz 5 rokov 0,5 - O,5 - 1 mg. Uz som z neho uplne zblbnuty a len spim. Nemozem ho vysadit skusal som to a po dvoch dnoch mi bolo hrozne . Je to legalna droga lekar mi nevie pomoct ako sa toho mam zbavit poradte. Vysadil som ho aj na mesiac,trapil som sa ako galejnik aj tak som sa musel k nemu vratit ked som chcel aspon trosku fungovat. Gabi 46 ako si sa ho zbavila brala si este nieco na podporu, aby si nemala neziaduce ucinky? Pomozte prosim!!!!!