fenomenalny Dr.N.W. Walker

Príspevok v téme: fenomenalny Dr.N.W. Walker
pišta

Dr. Walker vo svojich 113 rokoch napísal svoju poslednú knihu. Keď zomrel bez viditeľných známok choroby, mal 118 rokov. Je to neuveriteľné, ale je to tak.
.
Dr. Walker objavil priamu súvislosť medzi znečistením hrubého čreva a chorobami. Popísal a vo svojej praxi potvrdil, že jednotlivé úseky hrubého čreva sú poprepájané s jednotlivými orgánmi. Tento jeho objav má epochálny význam a dá sa prirovnať k objavom meridiánov z tradičnej čínskej medicíny a súvisiacich reflexných zón na tele človeka.
Ak pozitívne ovplyvníme čistotu a funkčnosť čreva, ktoré je nezastupiteľné pri vstrebávaní potravy a všetkých potrebných látkach, vieme potom pozitívne ovplyvniť aj zdravotný stav celého organizmu.
Podľa Dr. Walkera ide najmä o surovú stravu a očistné kúry.
Táto strava je aj podľa neho jediný prirodzený zdroj vitálnych látok, ktorá naše organizmy nevyhnutne potrebujú. Súčasná strava a spôsob života neumožňujú takéto látky prijímať a z toho pramení množstvo chorôb, ktoré majú vzrastajúcu tendenciu
Dr. Walker sám bol vzorom takéhoto prístupu a týmto spôsobom liečil aj svojich pacientov, ktorých bolo viac ako 4000..
Vo svojej praxi poukázal na mimoriadny kladný vplyv ovocných a zeleninových štiav.
.
Prínos Dr. Walkera je neprehliadnuteľný. Z jeho prác čerpá mnoho ľudí - lekárov, vitariánov, tí, ktorí sa rozhodli urobiť niečo so svojím zdravím, cituje sa v mnohých knihách o zdravej výžive.
.
Svojím životom, objavmi ako aj medicínskou praxou ľuďom dáva nádej, že naše telá je možné ozdraviť a udržať pri výbornom zdraví.
Jeho pojem „Žiarivé zdravie“, je odkaz pre nás všetkých.
Ten odkaz je veľmi lákavý a humánny. :-)))))

Viac na www.sk2.goo.cz

igris

Pista , to je okrem surovej zeleniny a ovocia skoro vsetko kyselinotvorne ?, citujem : "Varením sa zemiaky, podobne ako aj ostatné zeleniny a ovocie, stávajú kyselinotvornými"

masti

S tymi cielmi mas pravdu, je to omnoho lepsie, niekedy si dat len take male predsavzatie lepsie sa ti to splni, zdihne ti to sebavedomie a zaroven pocit ze vies a aj nieco dokazes, ako ked mas nieco hrozne vzdialene a nedostanes sa k vrcholu, potom mas pocit, ze nic nedokazes:)))

pišta

Už dávnejšie mi napadlo mať na tomto fóre obrázky od prispievateľov. Nie žeby som bol nejaký krásavec, aby som poslal foto, ale aspoň sa pokochať pohľadom na zalslané obrázky ... napr. pažítky :), :(, keď nie (už som skoro napísal chytiť, ach tá jar, zahryznúť :))
Masti, drobné, skutočné úspechy potešia viac, ako veľký, nereálny cieľ. Aj ostatných :)))
Lilliana, ďakujem za tip, chlapec od Simmelov sa mi vždy páčil :))

masti

inac som sa Vam ani nepochvalila, ze si uz davam na to pozor, aby ma nestretol vlci hlad a musim sa pochvalit ze sa mi to dari a dokonca sa aj lepsie citim..:))) takze super:))

masti

cafte, nechcem ti brat iluzie Pistik, ale my doma mame taku super pazitku, ze sa to ani povedat neda a ta redkovka zo sklenika, no je uplne super, je sice malicka a teda riadne stipe, asi ma vela sily, no je to taka maskrtka, mnam mnam:)) cibulku som sice este nemala ale zbiehaju sa mi slinky:)

lilianna

Ešte k tomu opisu konzumu zeleninky
Pripomenulo mi to knihu od J.M.Simmela
Nemusí byť vždycky kaviár. Dobré:) Prečítaj si:)

lilianna

Ahoj Pišta
Dik za tu spálenu ruku...:)
Ja si to PH stále pestujem:)
Snažím sa brať všetko tak ako to ide.
Ved z maličkostí sa stavia svet.
JA som prišla na to, že svet bude taký aky si ho urobím. z AKéHO UHLU POHLADU SA NA VšETKO POZRIEM To neznamená,že som niejaká naivka tou som nikdy nebola a keby aj už by som bola z toho dávno vyrasténá:)

Talent mame kazdý v sebe tomu ver!
Len ho musíme v sebe objaviť...
Aj ked dnes sa všetko meria peniazmi...

A tak vyberám si môj svet z bonboniery
ako v tej pesničke:)

pišta

Ahoj, Lilliana :).
Talent voľakedy bolo platidlo. Ale čo už dnes sa dá kúpiť za talent?
A vôbec, je otázne, či voľáky je. Ale ďakujem za kompliment :))
Sdiac podľa tvojich optimisticky ladených príspevok v rôznych sekciách som usúdil, ba dokonca dal "ruku do ohňa", že máš v tele - dobré Ph :))