Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mozem len tak prestat dychat?

Príspevok v téme: Mozem len tak prestat dychat?
Elm.Street

Dobry den,
mam 22 v podstate som zdrava, no v poslednom case ked zaspavam mam zvlastne stavy. Teraz si poviete, ze babena je velmi unavena alebo sa jej nieco v polospanku zda... Aj moj priatel si mysli, ze z neho utahujem. Tak skusim to nejako vysvetlit..

No ked este nespim ale uz zaspavam, este ked vnimam okolie akokeby som "ochrnula". Pravdaze citim ako ma priatel naprikalad prenasa ale nemozem sa vobec pohnut aj ked som este hore a vsetko si pamatam. No to by sa este dalo pochopit ked je niekto velmi unaveny. I ked mne je to dost neprijemne, no horsie je to, ze cim viac som unavena mam pocit ze sa nenadychnem. Najprv som si myslela, ze to sa telo uvolni a to plytke dychanie je normalne. Ale odprisahala by som, aj ked si nemozem byt ista ale cez noc sa niekedy budim na to, ze s nadychnem a lapam po dychu a viem, ze som prestala dychat. No ked som to niekomu povedala, vsetci sa zhodli ze sa mi to len sniva... alebo som mala zly sen...

existuje nieco, ze by som prestala v noci dychat? alebo mam len zle sny a nemusim ist na ziadne vysetrenie?

a este jedna vec, ked sa preberiem. trpnu mi prsty na rukach, ale ja spim dost pomotana a na rukach si lezim, tak sa mi mozu odkrvit aj z polohy, no teda snad z toho

Uj

Nechápem, čo sa o takomto vážnom probléme nezveríte doktorke, doktorovi, povezdme pri preventívnej prehliadke, alebo jej len tak nezavoláte a neopýtate sa. On/Ona najlepšie určí kde je problém a kam Vás poslať...radšej to rozoberáte tu a potom už bude neskoro.

xxxx

kariool Moja mama ide na to vysetrenie a objednali ju až na rok 2012. Ak vies telefon , kontakt napis. Ba ale kde kto aspon lekara hod sem nieco dik.

katalinka

áno, môže bolo by dobré vyhľadať vo svojom okolí odborníka a poradiť sa s ním, foriem apnoe je viac, je však dôležité dôkladné vyšetrenie, predídeš tak zbytočným obavám i prípadným komplikáciám... držím palce!

Smazja

Chcela by som sa pridať do diskusie :)
Mávam presne aj ja tieto pocity. Keď zaspávam zrazu si uvedomím, že nedýcham a tak lapám po dychu. Nevedela som čo to je a neprijladala som tomu veľkú dôležitosť. Ale ako som sa dočítala mala by som to riešiť. No keď som to začalav minulosti riešiť dali mi INHALÁTOR, že mám astmu!!!
A otupená som odkedy sa mi to deje. Som ako mechom udretá. Niekedy robím také veci, ktorým sama nechápem načo ich robím. Prídem si niekedy ako dement. A dnes v noci neviem či sa mi snívalo alebo to bolo naozaj, ale nevedela som VôBEC dýchať. Ráno som sa zobudila a bolela ma celá trubica.
Tiež to je to apnoe?

vikikiki

moj otec to mal tiez pokial neschudol
kazdu chvilu sme sa pozerali ked nechrapcal alebo nechrapal
bolo to na nervy a bali sme sa o neho
teraz schudol 34Kg a je ok

karioll

raz musis zaspat v zasade staci par hodin,svokra tam bola od 23 do 6 a zaspala okolo 1 hod.to vies,nervy,cudze prostredie a tak.ale ako som ti predtym pisal,daj si najskor urobit tu saturaciu to stalo okolo 500sk a spankove okolo 3000sk

Elm.S

Dakujem... to ma zaujimalo

mozno hlupa otazka, ale co ked nezaspim? ja nezaspim ani ked tikaju hodiny
Viem, to sa bude riesit az potom ale co ked?

karioll

ides v tom laboratoriu spat,robia ti eeg,ekg,a na perach mas nalepenu taku sondu co kontroluje ci dychas.a na hrudniku mas tiez polozenu taku podusku co kontroluje ako sa ti dviha hrudnik.
ak si z ba,da sa to vysetrenie rychlo vybavit.
tu masku za 2000 eur ti daju az ked to mas diagnostikovane.

Elm.S

inak aj som si myslela, no nenapisal si ako to prebieha a ako zaujimalo by ma to... pretoze, pochybujem, ze kazdeho kto povie, ze ma pocit, ze v noci nedycha ho poslu na zlozite vysetrenie a daju mu pristroj za 2000eur...

a to s tym pipacom som reagovala na tvoj prispevok, ze je to fajn vec a bolo by fajn ju mat...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.