Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neznesiteľné svrbenie konečníka

Sykorecka

Pit pravidelne plnotucne acidko a obmedzit sladke a mucne jedla, kvasinky su najma zalezitost travenia - hrube crevo a odtial to prechadza na zenske veci, kludne aj konecnik.

gudaj162

zdravim vas... mne zase pomohla mastička kuterit ta nemala chybu ale teraz ju nemožem dostať že vraj ju prestali vyrabať...

kaciatko7

natieranim problem len zmiernis a moze sa vratit zas, kedze len natieranim candidu nevyliecis. je to problem napr. aj v strave, ak konzumujes sladke, vela ovocia, vela sacharidov, tak si tu candidu v tele vyzivujes.

kaciatko7

nejde tu len o prenos z jedneho miesta na druhy (napr. pri utierani), lenze ked mas premnozenu candidu, tak ju mas v celom tele, takze aj tam. treba dostat candidu pod kontrolu.

1987

ja mam kvasinky ale svrbenie sa prejavuje len v posve
nevedela som, ze sa to da preniest aj na konecnik... treba natierat aj konecnik pri kvasinkach aj ked ma nesvrbi, mozem tak tomu predist?

kaciatko7

tym padom sa liekmi nepodarilo kandidu vyhubit. candida je v tele normalne pritomna a dokonca prospesna, pri premnozeni sposobuje problemy, gynekologicke, traviace a ine. skus protikandidovu dietu, je to dieta o vyluceni sacharidov, tie totizto candida uplne miluje a zivi ju to. pozri do vyhladavaca, uz tu velakrat bezala tato tema. alebo sa spytaj RNG. tema otazky na RNG. chemicke lieky pomozu len na cas, treba ju v tele dostat pod kontrolu, a to dosiahnes najma dietou plus vyzivovymi pripravkami.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neznesiteľné svrbenie konečníka - Fórum - ZDRAVIE.sk