Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

upadajuce forum?

Príspevok v téme: upadajuce forum?
jednoockoo

nemate pocit, ze toto forum sa tak trochu ruti zo zahuby? sledujem to tu uz cez dva roky, a mam pocit, ze zacina pomaly koniec seriozneho fora, a stava z neho druhy pokec..strasne vela nezmyslenych tem od strnastiek, nad ktorym sa zastavuje rozum, neviem...asi by to tu bolo treba nejako preriedit, alebo neviem...nemate aj vy taky pocit?? :)

datelinka

to, že niekto opraví gramatické chyby nie je vyrývanie. práve naopak, dotyčný tým pomáha všetkým čitateľom fóra. ak sa chyby neopravia, vždy ostanú chybami.
my sme mali chvíľku sekretárku, ktorá mala síce v škole pekné výsledky, absolvované rôzne kurzy, ale pravopis naozaj otrasný. presne preto sa u nás zdržala len chvíľku, všetko po nej bolo treba opravovať. na pozitívne zmeny nie je nikdy neskoro. deti sa potom nemajú kde naučiť pravidlá pravopisu, knihy dnes nie sú v móde, keďže všetci sedia pri internete.

Macca

To suz:

V tom pripade mi neostava nic ine, len poradit. Neklikaj si na chudnutie a kozmetiku :)

To mariaa:

Ja ta docela chapem, preto by bolo fajn, keby ste poctivo kazdeho vyrivaca reportovali a ja sa o nich uz postaram :)

suz

nikto aj tak tie prvidla citat nebude lebo je to dlsie :) a na to su ludia lenivci :)

alebo aspon do kazdej temy napisat cervenym ,,ak mate problem skuste si najkor najst uz v zalozenych temach,,

lebo kliknes na naprikald chudnutie a tam 90 dnovka prehresky, 90 dnovka, 90 dnovka od toho datumu, 90 dnovka od toho , 90 dnovka od toho a tak dalej..

alebo kozmetika:
make up miss sporty co poviete, dalsia tema loreal co poviete..a takto aj 10 znaciek alebo aj antikoncepcia a dalsie ako keby to nemohlo by v jednej teme o make upoch..az ma to vytaca :)

[zruseny12]

PEKNY DEN...
presne ako pise MOJ NAZOR1
ked sa clovek nejakym sposobom nestotozni s inymi,hned sa tu nadava atd.
...alebo sa hladaju chyby,ktore na tomto fore by sa nemali robit,je to stranka o zdravi a nie o napr.gramatike a podobne.
Niekedy nemam vobec chut na tuto stranku chodit,ale neda mi to,aby som tu nesla...
inak som tu nasla velmi dobrych a charakternych ludi,az na vinimku,ktora rozniesla moj nick po mojom okoli,ale je to uz jedno,lebo ja som si na to zvykla...A NEMAM SA ZA CO HANBIT,CO NAPISEM TU,JE CISTA PRAVDA A NIC LEN PRAVDA,ZIADEN VYMYSEL...
pekny den prajem

Macca

Ale ved su viditelne :(
Hned pod temov Nové funkcie fóra, a mas ich i v paticke (dole) na kazdej strane portalu zdravie.sk

A no ja neviem. Osobne ked ja pridem na "nove forum" (miesto), tak sa najskor porozhliadnem, pohladam, co kde je, ako to tam chodi a podobne.

suz

lenze ked pride niekto novy kto sa nejako dostal na tuto stranku nevie kde hladat tie pravidla..alebo kde sa napriklad moze priamo na nieco stazovat alebo ked potrbuje nieco vymazat kde to ma nahlasit tak zalozi uplne nezmyselnu temu..

tie pravidla by mali byt na nejakej uvododnej stranke alebo zalozena zvlast rubrika hned na prvom mieste nejak zvyraznena pravidla fora a primomienky alebo take nieco...

Macca

No ano, nazvy tem :) Ale to by si pravda ludia museli precitat pravidla fora a dozvediet sa, ako temy spravne pomenovat.

moj nazor1

jednine,co mi na tomto fore vadi,su ti prspievatelia,ktori trpia chronickou predstavou toho,ze su najmudrejsi,utocia na ludi,ktori sa normalne a slusne pytaju na temu,ktora tu este ani nebola a namiesto nejakej normalnej odpovede ho vysmiali,urazali a robili si srandu....takze toto znizuje uroven,hlupi,arogantni ludia alebo menujem aj konkretne karioll2,ktorý vulgarne slovami "ty pi.., k.rva p..ebana" apod. urazal prispievatelku,ktora sa nestotoznovala s jeho nazorom...

datelinka

milli, macca každý pracovný deň takto nazvané témy premenováva podľa obsahu témy. ľudí ťažko zmeníš. ani ja to nemám rada, keď otváram zbytočne x tém, ktorých obsah podľa desiatich výkričníkov neuhádneš :-).

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.