upadajuce forum?

Príspevok v téme: upadajuce forum?
jednoockoo

nemate pocit, ze toto forum sa tak trochu ruti zo zahuby? sledujem to tu uz cez dva roky, a mam pocit, ze zacina pomaly koniec seriozneho fora, a stava z neho druhy pokec..strasne vela nezmyslenych tem od strnastiek, nad ktorym sa zastavuje rozum, neviem...asi by to tu bolo treba nejako preriedit, alebo neviem...nemate aj vy taky pocit?? :)

millli

Mne sa zas nepacia nazvy tem ako "poradte mi" alebo "som zufala", lebo neviem, o com to je. Keby mali konkretny nazov, o co ide, mozno by som tam aj zavitala a poradila, ale takto ich vacsinou len odignorujem.

darika

Maccka
a nerozmyslali ste aspon,zeby sa chudnutie a diety dali oddelit ako aj temy nesuvisiace...a sexuologia?Mozno by aspon toto pomohlo neotravovat normalnejsie temy.Ved niekedy su aj 4 vedla seba a uplne rovnake.Takto by boli oddelene 3 temy.Aj tak si myslim,ze to so zdravim nema nic.Je to len citlivy navod na nejedenie.

darika

Macca
Ja som myslela,ze vase moznosti siahaju az do tej miery,ze mozete zmenit to,co sa tyka povinneho registrovania.Ale aj tak dakujem za vysvetlenie.

Macca

suz:

Nieco take by sa samozrejme mohlo skusit, otazne je ci si niekto takto vytvorenu temu vsimne (nezapadne prachom) a nezalozi si automaticky svoju vlastnu temu.
Keby sa to zas riesilo sticky funkciou, tak by zas supis vsetkych kategorii bol zaplneny sticky temamy a nove by nebolo vidiet.

Inak denne nespocetne tem spravne pomenujem a zradim do adekvatnej kategorie, takze inak technicky v mojej moci udrzovat prehlad na fore nedokazem.

Vsetko je to o ludoch, no. Normalny clovek si vyhlada, vyfiltruje..

uhlie

Macca,

to, ci je na fore 10 tem s rovnakou temou hovori o tom, ze ani administratori, ani prispievajuci nemaju zaujem na tom, aby sa dozvedeli na fore co najviac, co najprehladnejsie a co najrychlejsie, ale ze sa nudia, nevedia hladat a nevadi im, ze pre ostatnych vsetko zneprehladnuju. Napominat ich za to samozrejme mozes, alebo nemusis, podla toho, ci ma toto forum ludom nejak pomoct (z hladiksa zdravia), alebo nie, alebo im ma dokonca uskodit.

suz

a nemozete v niektorych rubrikach spravit hlavnu temu na zaklade tem ktore sa najcastejsie zakladaju?

chudnutie:
-90 dnova dieta
-13 dnova dieta
-rady ako schudnut zdravo
-cvicenie

krasa a kozmetika:
-gelove nechty
-vlasy (sampony, pricesky, farby na vlasy)
-make up alebo licenie sa

ked otvorim nejaku temu je tam asi 5 skoro uplne rovnakych na rovnakej strane

Macca

Tlacitko vyhladavania ma rovnaku farbu za kazdych okolnosti ^^

Ale vazne. Keby to bolo na mne, tak uz davno je forum len pre registrovanych, ktori nielenze maju niekolko vyhod oproti neregistrovanym, ale sa im aj lahsie blokuje pristup na forum :)

Ale bohuzial, skutocnost je ina a k niecomu takemu najskor nikdy nepride. Tak isto ako nemozeme na fore buzerovat ludi zato, ze zalozili temu, ktora tu uz raz bola :)

darika

neviem ci to nebolo v teme,kde islo o prerusenie tehotestva.Ja som si vtedy myslela,ze ma pred sebou papiere a na kazdom mena a tam pisala ku kazdemu menu,co vytiahla z tem.Alebo presne,nenavidela ma.Aj mi napisala,ze so mnou nema dobre skusenosti,ze nemam ani reagovat.Ale to nebola jej tema a ona aj dostala ban.To bola strasne vulgarna zenska a ta vedela narobit zlobu vsade,kde sa dostala.Nepride mi na rozum.Ja osobne,viac doverujem tym,ktori su registrovani.