upadajuce forum?

Príspevok v téme: upadajuce forum?
jednoockoo

nemate pocit, ze toto forum sa tak trochu ruti zo zahuby? sledujem to tu uz cez dva roky, a mam pocit, ze zacina pomaly koniec seriozneho fora, a stava z neho druhy pokec..strasne vela nezmyslenych tem od strnastiek, nad ktorym sa zastavuje rozum, neviem...asi by to tu bolo treba nejako preriedit, alebo neviem...nemate aj vy taky pocit?? :)

Macca

Co sa tyka temy "kolko asi vazi jeden prsnik", tak podobnym temam davam z milosti sancu. Vacsinou sa zvrhnu, alebo zapadnu prachom, ale v tejto padla docela zaujimava informacia:
uzivatel: neviem7
dátum a čas príspevku: Dnes 00:16
Ze skutocne niektore zeny mozu mat z toho vazne seriozne problemy.

Macca

Tak funkcia ako taka funguje, len ju uzivatelia takmer vobec nepouzivaju, co ma docela mrzi, pretoze je to docela dobra vychytavka :(

darika

Ano,je pravda,ze uz to nie je to,co bolo,ale...Pokial budeme reagovat aj na tie najstupidnejsie temy,tak sa mozme stazovat aj na lamparni.Admini s tym neurobia nic.Reagujeme my.
Mna dnes dorazila tema "kolko asi vazi jeden prsnik".Tak kto taketo nieco zalozi,sa musi velmi nudit a rozmyslat,aku temu este vymysliet.Na take ja proste len nereagujem.
Macca
aj funkcia "dobra" rada,uz nema tu funkcnost,ze?

Macca

Ahojte,

tesia ma vase nazory. Pozitivne aj negativne. Web team sa snazi toto forum udrzovat v co najlepsej kvalite i napriek tomu, ze je to nelahka uloha.

Ak by ste mali akekolvek rady na vylepsenia radi si ich vypocujeme. Co si napriklad myslite o funkcii "Dobre rady", ktore sme nedavno implementovali? www.zdravie.sk

Kyrian

Ale nie... Keby sem nepísali štrnástky so zdravotnými ťažkosťami, tak koho by si tu chcel vidieť?
Viem... najlepšie zdravých, alebo taktiež zdravých, ale iba kolegov.

alzbee

Mne osobne tu vadia donemoty opakujuce sa temy...novi prispievatelia by mohli pouzivat Vyhladavnaie v temach a tam si prestudovat, co ich trapi alebo tu temu posunut a polozit svoju otazku...